Trzecioklasiści z naszej szkoły już 3 rok biorą udział w projekcie przyrodniczym "Bliżej przyrody" we współpracy z Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej i Wolińskim Parkiem Narodowym. Celem tego projektu jest przede wszystkim budowanie u uczniów świadomości na temat pozytywnego wpływu przyrody w życiu każdego człowieka, którą zdobywają poprzez działania przyrodnicze. W tym roku szkolnym w ramach projektu został ogłoszony konkurs fotograficzny. Uczniowie wykonywali zdjęcia owadom, które mogli zaobserwować na roślinach miododajnych uprawianych w ogródku szkolnym, bądź we własnych ogródkach przydomowych. W konkursie wzięło udział aż 70 fotografii, które na korytarzu szkolnym utworzyły barwną galerię. Na zdjęcia głosowali wszyscy uczniowie klas 1-3. Laureatami zostali:Zuzanna Głod z klasy 3c - l miejsce, Oliwer Zygmunt z 3a - ll miejsce, Konstancja Muzykiewicz z 3b - lll miejsce. Wyróżnienie otrzymali - klasa 3a: Nadia Agatowska, Olga Herodzińska, Mateusz Jeziorny, Damian Kałużny, Oskar Mędry, Hanna Mierzejewska, Martyna Paluch, Wiktor Wysocki; z klasy3b: Faustyna Kmera, Amelia Le Quang, Natalia Piela; z klasy 3c: Krzysztof Żyła. Gratulacje! Nagrodzone zdjęcia znalazły się w kalendarzu przyrodniczym na 2020 rok. Każda klasa w prezencie otrzymała taki kalendarz.
Koordynatorzy projektu:
Anna Marszał, Edyta Mittelstadt, Ewa Żabińska

Świąteczny poranek w klasach 1-3 - wspólne śpiewanie kolęd,pastorałek i świątecznych piosenek , wzajemne składanie życzeń, a następnie poczęstunek tradycyjnymi ciastami. Było świątecznie, radośnie, nastrojowo i smacznie .

SZANOWNI RODZICE!

Podczas ferii zimowych (10.02 - 23.02) będzie funkcjonowała stołówka szkolna.

Jeżeli chcecie Państwo, aby dziecko korzystało z obiadów w szkole, proszę zgłosić taką informację w świetlicy szkolnej.

ZGŁOSZENIA BĘDĄ PRZYJMOWANE DO 31.01.2020 r.

ZAPRASZAMY!