W poniedziałek  17 grudnia 2018 r. odwiedził nas w klasie tata Martynki  Paluch, który jest strażnikiem Straży Granicznej.   Z pasją opowiedział nam o swojej pracy, która polega na dbaniu o bezpieczeństwo naszej morskiej granicy. Strażnicy Straży Granicznej biorą udział w różnych akcjach ratowniczych. Na prezentacji zobaczyliśmy statki i łodzie Straży Granicznej. Pan Łukasz przybył do nas w mundurze. Zostaliśmy  zaproszeni na wycieczkę do portu w Świnoujściu. Do zobaczenia na wiosnę.

Kolejnym miłym akcentem naszego spotkania było czytanie przez tatę Martyny baśni Andersena „Pasterka i kominiarczyk”. Wcześniej już czytali nam w klasie literaturę dla dzieci inni rodzice – mama Oskara Rogozy, Oskara Mędrego i Oliwera Zygmunta. Bardzo lubimy to wspólne czytanie.

Wychowawca – Edyta Mittelstadt