W dniu 10-go października 2018 r. w Dziwnowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu kamieńskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci. W klasach IV-VI naszą szkołę reprezentowały zarówno dziewczęta jak i chłopcy.

Dziewczęta występujące w składzie:

1. Szymańska Hanna ? VIc, 2. Kalemba Weronika ? VIc, 3. Kujda-Rogowska Amelia ? VIb, 4. Kryczało Weronika ? VIa, 5. Hnat Emilia ? Vd, 6. Krzemińźniak Julia ? Vb, 7. Rutkowska Maria ? Va, 8. Żołnierun Paulina ? Vb, 9. Wołkow Marta ? Va, 10. Wołkow Hanna ? IVc, 11. Cicholińska Oliwia ? IVc, 12. Ilczenko Weronika ? IVc, opiekun: Zdzisław Piątkowski, okazały się najlepsze, zdobywając 1-miejsce i awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 25 października w Tychowie.

Drużyna chłopców zdobyła wicemistrzostwo powiatu.

Drużyna chłopców biegała w składzie:

1. Kozłowski Szymon ? Vd, 2. Gondek Marcel - Vc, 3. Małolepszy Dawid - VIb, 4. Dwornik Dawid ? Vc, 5. Gaworski Miłosz ? VIb, 6. Wiśniewski Tomasz ? IVc, 7. Skierski Oskar ? VIa, 8. Wandachowicz Michał ? VIa, 9. Mędry Bartek ? Vd, 10. Hansz Oliwer ? Vc, 11. Opejda Bartek ? Vb, opiekun: Leszek Nyrkowski.

Ponadto w klasyfikacji szkół w powiecie kamieńskim za ubiegły rok szkolny rywalizacja sportowa zakończyła się zwycięstwem Szkoły Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach. Gratulujemy uczniom jak i opiekunom oraz życzymy dalszych sukcesów.

Zdzisław Piątkowski

Leszek Nyrkowski