Dnia 30.11.2018 r. uczniowie z klasy II B i III naszej szkoły uczestniczyli w kolejnym spotkaniu integracyjnym z dziećmi z OREW w Przybiernowie.

Tym razem celem naszego spotkania była wspólna zabawa andrzejkowa, urozmaicona atrakcyjnymi wróżbami, poczęstunkiem i świetną atmosferą.

Na miejscu przywitała nas pani Dyrektor i wychowawczynie ośrodka w strojach wróżek i zaprowadziły do pięknie, nastrojowo przygotowanej sali zabaw. Na początku jedna z pań przeczytała Opowieść andrzejkową, napisaną przez Szymona Gniadka, wychowanka tutejszego ośrodka. Dzieci brały udział w tańcach, konkursach i wróżbach andrzejkowych.

W styczniu 2019 r. my będziemy gospodarzami spotkania karnawałowego – bal przebierańców, na które już teraz dzieci czekają z niecierpliwością.

Anna Marszał