11 grudnia 2018 r. w ramach projektu „Poznajemy pracę swoich rodziców” uczniowie klasy 2a wybrali się na wizytę do EURO APTEKI  w Międzyzdrojach, aby poznać pracę farmaceutów. Spotkanie to zorganizowała mama uczennicy – Oli Marchelak. Podczas wizyty mieliśmy możliwość zobaczenia wszystkich pomieszczeń w aptece m.in. izby recepturowej, w której to wykonuje się leki. Dowiedzieliśmy się także, że w aptece jest specjalny sejf, gdzie przechowuje się niektóre lekarstwa. Praca farmaceuty wymaga ogromnej wiedzy medycznej i odpowiedzialności. Tu nic nie może się pomylić, bo chodzi o ludzkie zdrowie i życie. Podczas wizyty rozmawialiśmy też o bezpieczeństwie spożywania leków. Dziękujemy za spotkanie i życzymy wszystkim zdrowia. Witaminowe żelki, którymi zostaliśmy obdarowani, były przepyszne. Coraz bardziej lubimy nasze wyprawy – są mądre i jeszcze smaczne.

Wychowawca

Edyta Mittelstadt