Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1

w Międzyzdrojach

w roku szkolnym 2018/2019

 

Iwona Banachowicz - dyrektor szkoły

Beata Hołyńska- wicedyrektor

 

1. Aleksandra Andraszewicz-Lewandowska - logopeda, biblioteka

2. Małgorzata Bagrowska - język niemiecki

3. Iwona Banachowicz- język polski

4. Anna Bednarczyk-Szczuraszek - biologia

5. Elżbieta Bombala - matematyka, edukacja wczesnoszkolna

6. Bogusława Bursa - język polski

7. Mirosław Bursa - pedagog, edukacja dla bezpieczeństwa

8. Urszula Dymitruk - chemia, fizyka

9. Piotr Frysiak - wychowawca świetlicy

10. Beata Hołyńska- wychowawca świetlicy

11. Ewelina Jung - wychowawca świetlicy, rewalidacja

12.  Katarzyna Kowalczyk-Błocian - język polski

13. Anna Krupa - matematyka

14. Agnieszka Lewandowska - religia, wychowanie do życia w rodzinie, plastyka, technika

15. Anna Mackiewicz - plastyka, reedukacja

16.Anna Marszał - edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna

17. Sławomir Mazur - matematyka

18. Edyta Mittelstadt - edukacja wczesnoszkolna

19. Kornelia Musolf - religia

20. Jolanta Muth - przyroda, matematyka, biblioteka

21.  Aneta Nogala - język angielski

22. Paweł Nogala - wychowanie fizyczne

23. Leszek Nyrkowski - wychowanie fizyczne

24. Małgorzata Olejniczak - edukacja wczesnoszkolna

25. Iwona Ośka - język angielski

26. Zdzisław Piątkowski - wychowanie fizyczne

27.  Teresa Pietrasik - nauczanie indywidualne

28.  Edyta Polakowska - język angielski, geografia

29. Alina Poskart - historia, wiedza o społeczeństwie

30. Agnieszka Rudnicka-Kot - kierownik świetlicy

31. Elżbieta Rupniewska - pedagog, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe

32. Dorota Sielewicz - historia

33. Anna Sobierajska - muzyka

34. Ewa Sobolewska-Kaśkosz - język polski, edukacja wczesnoszkolna

35. Krzysztof Sołtys - informatyka

36.  Aurelia Stepaniuk - wychowawca świetlicy

37. Izabela Suchłabowicz - terapeuta, biblioteka

38. Anna Suzin - religia, reedukacja

39.  Iwona Szczawińska -  edukacja wczesnoszkolna,  nauczanie indywidualne

40. Renata Szrok - edukacja wczesnoszkolna

41. Barbara Szymańska - edukacja wczesnoszkolna

42. Tomasz Tylutki - religia

43. Jacek Wandachowicz - wychowanie fizyczne

44. Sylwia Wandachowicz - rewalidacja, nauczanie indywidualne

45.Wojciech Wytyk - zajęcia techniczne, informatyka

46. Ewa Żabińska - edukacja wczesnoszkolna 

47. Monika Kasprzyk-Kłosowska - język polski