Dnia 14.01.2020 r.odbyły się w Międzyzdrojach Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców.Dziewczęta zajęły II miejsce. Chłopcy zajęli I miejsce uzyskując awans do rozgrywek regionalnych. Dziewczyny zagrały w następującym składzie: Boryń Dagmara, Ogińska Agata, Wołkow Marta, Litwiak Iga, Michalska Julia, Bartkiewicz Julia, Osińska Oliwia, Zhemelo Bohdana, Wołkow Hania, Cicholińska Oliwia. Opiekun grupy pan Zdzisław Piątkowski. Chłopcy zagrali w składzie: Osowicki Wiktor, Różycki Patryk, Mędry Bartłomiej, Opejda Bartek, Kozłowski Szymon, Kaczmarek Aleksander, Zawiślak Oskar, Karwan Michał, Dunder Maciej, Dobek Damian. Opiekun grupy Leszek Nyrkowski.

Leszek Nyrkowski

18 grudnia 2019 roku odbyły się zawody lekkoatletyczne dla najmłodszych. Zabawy sportowe obejmowały następujące konkurencje:

• bieg na 30 m przez płotki piankowe,
  • skok w dal na materacu,
  • rzut w dal oszczepem piankowym.

Wszystkie dzieci otrzymały medale okolicznościowe oraz zaproszenie do uczestniczenia w treningach Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje - organizatora imprezy.

Rafał Błocian, Paweł Nogala

Nowy plan lekcji opublikowany na stronie  obowiązuje od poniedziałku 16.09.2019 r.

W dniu 06 czerwca na Stadionie Lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w

Drużynowej Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019.

Były to ostatnie zawody sportowe w roku szkolnym 2018/2019, kilka medali również przybyło :)

Sara Cisowska - I miejsce w pchnięciu kulą 3 kg,

Alina Janeczek - II miejsce w pchnięciu kulą 3 kg,

Weronika Kujda - III miejsce  w pchnięciu kulą 3 kg,

Klaudia Stefan - II miejsce w biegu na 1000 m,

Patrycja Żur - II miejsce w biegu na 300 m,

Oliwia Wilczyńska - III miejsce w biegu na 600 m,

Oliwia Dzikowska - II miejsce w biegu na 100 m,

Szymon Oswald - I miejsce w pchnięciu kulą 5 kg,

Kewin Klein - III miejsce w pchnięciu kulą 5 kg,

Konrad Dubako - II miejsce w skoku w dal,

Dawid Wojtyś - III miejsce w biegu na 100 m

Nasze sztafety 4 x 100m zdobyły srebrne medale (DZ: Patrycja Żur, Julia Bączek, Klaudia Nowak, Oliwia Dzikowska;  CH: Konrad Dubako,

Dawid Wojtyś, Filip Zimnicki, Kamil Dwornik).

Życzymy dalszych sukcesów !!!

Jacek Wandachowicz, Paweł Nogala