Dnia 28.03.2019r.odbył się w Darłowie  półfinał wojewódzki w Mini Piłce Siatkowej chłopców. Reprezentacja zakończyła rozgrywki na  5-6 MIEJSCU   W WOJEWÓDZTWIE  ZACHODNIOPOMORSKIM NA 300 SZKÓŁ!!.  Chłopcy grali w składzie:Wandachowicz Michał(kapitan),Bursa Dominik,Skierski Oskar,Małolepszy Dawid,Kożlak-Szumiejko Brajan, Wancisiewicz Igor, Różycki Patryk,Wiktor Osowicki,Bartek Piorun,Bartek Opejda.

                                                                                                                                                                                      

                                               

                                                                                                                                                                                      Opiekun grupy Leszek Nyrkowski. Gratulujemy!