W dniu 21-go maja 2019 na stadionie miejskim w Wolinie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w drużynowym trójboju lekkoatletycznym roczników 2008 i młodszych oraz drużynowym czwórboju lekkoatletycznym roczników 2006 i 2007, w ramach Igrzysk Dzieci. 
   W zawodach znakomicie spisały się uczennice naszej szkoły zdecydowanie wygrywając zarówno w jednej jak i w drugiej kategorii wiekowej i uzyskując awans do finału wojewódzkiego.
   W trójboju lekkoatletycznym reprezentację stanowiły: Cicholińska Oliwia IV c, Ilczenko Weronika IV c, Wołkow Hania IV c i Roszczyk Anastazja V b. Najlepiej spisała się Cicholińska Oliwia, która zdobyła medale w każdej z trzech rozegranych konkurencji, tj. biegu na 60 metrów, rzucie piłeczką palantową i skoku w dal.
   W czwórboju lekkoatletycznym natomiast, nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kujda-Rogowska Amelia VI b, Szymańska Hania VI c, Kryczało Weronika VI a, Litwin Alesja VII b, Rutkowska Marysia V a i Wołkow Marta V a.
   W tej dyscyplinie najlepszymi naszymi zawodniczkami okazały się Kujda-Rogowska Amelia i Szymańska Hania, które z kolei w każdej z czterech przeprowadzonych konkurencji zdobyły najcenniejsze medale.
   Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
 
 
                                                                                                                                                                  Zdzisław Piątkowski
 
 
                                                                                                                                                                       
 
 
 
                                                                                                                                                                 

    Dnia 15 maja 2019 roku w Wolinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019.

Poniżej lista najlepszych zawodniczek w poszczególnych konkurencjach:

  • Nadia Kastrau -  III miejsce w skoku w dal,
  • Aurelia Burza -  I miejsce w pchnięciu kulą,
  • Sara Cisowska  - IV miejsce w biegu na 600 m,
  • Wiktoria Kalemba, Nadia Kastrau, Patrycja Żur, Oliwia Dzikowska - II miejsce w  sztafecie 4x100 m.

                                                                                                                                                                    Gratulacje !!! 

                                                                                                                                                                                                              Paweł Nogala

                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

                      Dnia 28.03.2019r.odbył się w Darłowie  półfinał wojewódzki w Mini Piłce Siatkowej chłopców. Reprezentacja zakończyła rozgrywki na  5-6 MIEJSCU   W WOJEWÓDZTWIE  ZACHODNIOPOMORSKIM NA 300 SZKÓŁ!!.  Chłopcy grali w składzie:Wandachowicz Michał(kapitan),Bursa Dominik,Skierski Oskar,Małolepszy Dawid,Kożlak-Szumiejko Brajan, Wancisiewicz Igor, Różycki Patryk,Wiktor Osowicki,Bartek Piorun,Bartek Opejda.

                                                                                                                                                                                      

                                               

                                                                                                                                                                                      Opiekun grupy Leszek Nyrkowski. Gratulujemy!