Mistrzostwa Powiatu w biegach sztafetowych Drukuj
Wpisany przez Administrator   
sobota, 24 maja 2014 10:27

sztafetyP5200758W dniu 20 maja 2014 r. na stadionie miejskim w Międzyzdrojach zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu kamieńskiego w biegach rozstawnych. Oczywiście nie zabrakło na tych mistrzostwach reprezentacji naszej Szkoły. Fantastycznie spisały się dziewczynki w sztafecie szwedzkiej (100+200+300+400m), które wygrały w bardzo szybkim biegu pozostawiając swoje rywalki z Dziwnowa oraz Wolina daleko w tyle. W sztafecie szwedzkiej biegały kolejno: Melania Włóka, Andżelika Piorun, Wiktoria Kalemba oraz Weronika Ruśkiewicz. Nasza druga sztafeta 4x100m dziewcząt podczas Mistrzostw Powiatu kamieńskiego zajęła III miejsce. Dziewczynki wystąpiły w składzie: Julia Karwicka, Marta Karwan, Oliwia Wilczyńska oraz Laura Macherzyńska. Brawa i gratulacje za zdobyte medale!!!

 
Międzynarodowa konferencja Drukuj
Wpisany przez Renata   
piątek, 23 maja 2014 04:56

 alt20 maja uczniowie klas: Ic, IVd i Va wzięli udział w międzynarodowej konferencji z uczniami ze szkół partnerskich.

Nawiązaliśmy połączenie  z Hiszpanią, Grecją, Cyprem i  Litwą. ZDJĘCIA

Zapraszamy do obejrzenia tej konferencji:

FlashMeeting: http://flashmeeting.e2bn.net/fm/65bf21-18121 

 
Wyjazd do teatru Drukuj
Wpisany przez Renata   
sobota, 17 maja 2014 15:43

W dniu 14 maja 2014 roku uczniowie klasy I a i I b wraz z wychowawcami i opiekunami wyjechali na wycieczkę do Szczecina. Celem jej było obejrzenie spektaklu w Teatrze Pleciuga pt. Pipi Pończoszanka. Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało, zwłaszcza piosenki śpiewane przez główną bohaterkę, zabawne teksty oraz wesoła i kolorowa scenografia. Mimo tego, że przedstawienie było długie, trwało prawie dwie godziny, dzieci ani przez chwilę się nie nudziły. Zawsze chętnie wyjeżdżają na tego typu występy i już snują plany na następny wyjazd. ZDJĘCIA

 
Mistrzostwa SP Nr 1 w Międzyzdrojach w skoku w dal Drukuj
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 maja 2014 07:33

Przy okazji pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania skoczni w dal, która funkcjonuje od tegorocznej wiosny. Skocznia służy przede wszystkim dzieciom do nauki skoku w dal podczas zajęć wychowania fizycznego oraz zawodnikom sekcji lekkoatletycznej UKS„Chrobry” Międzyzdroje do codziennych treningów. Skocznia powstała dzięki zaangażowaniu oraz pomocy wielu osób i instytucji, które pomogły w sprawnym zebraniu niezbędnych materiałów. Dlatego pragniemy podziękować Panu Szymonowi Gałwiaczkowi z Tartaku w Piaskach Wielkich za przekazanie desek do budowy piaskownicy. Panu Piotrowi Mroczkowskiemu chcemy podziękować za dostarczenie dużej ilości piasku do piaskownicy. Dziękujemy również Panu Markowi Kowalewskiemu Prezesowi Zarządu Portu Handlowego w őwinoujściu za przekazanie taśmy gumowej niezbędnej do budowy rozbiegu. Osobne podziękowania należą się również Panu Mieczysławowi Jurewiczowi za użyczenie busa dostawczego do transportu materiałów. Duże nakłady pracy w budowę skoczni wnieśli pracownicy Szkoły Pan Jarosław Czajkowski, Pan Wojciech Czuchry oraz Pan Ryszard Ciemniak.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 następna > ostatnia >>

Strona 118 z 157