Magiczny dzień wróżb w klasie III a

Andrzejki to listopadowe święto magii, czarów i przepowiedni znane w polskiej kulturze od wieków. Klasa III a w dniu dzisiejszym przeniosła się w świat magii i wróżb. Zabawa rozpoczęła się wróżbami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski klas I-III, następnie uczniowie zapoznali się z tradycją wróżb andrzejkowych. Humory dopisywały a wróżby- Magiczne liczby, Losowanie kolorów, Kubki przyszłości, Zaczarowany krąg wprowadziły uczniów w wyśmienity nastrój. Zabawie towarzyszył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, którzy również uczestniczyli w zabawie.
 Pamiętajmy jednak, że zabawy andrzejkowe, należy traktować z przymrużeniem oka. Nie są one wyznacznikiem  przyszłości ale dobrą zabawą.

Data dodania: 2022-11-30 18:31:45
Data edycji: 2022-11-30 18:32:42