Ławeczka Absolwenta i Ławeczka Pedagogiczna

Kochani Absolwenci, Nauczyciele, Pracownicy

To już 60. rok istnienia SP nr 1 w Międzyzdrojach . Jednym z pomysłów uczczenia go jest tzw. Ławeczka Absolwenta i Ławeczka Pedagogiczna w formie zakładek na stronie internetowej szkoły. Ma to służyć promocji szkoły, łączeniu pokoleń i budowaniu więzi społecznych.

Prosimy o przesyłanie zdjęć obecnych ( może być z pracy ), a także starych z okresu lat szkolnych.

Nazwisko, imię, poprzednie nazwisko ze szkoły, prowadzony przedmiot lub pełniona funkcja, rok ukończenia szkoły, która klasa.

Miło będzie jeśli napiszecie w emailu, co aktualnie robicie.

Przepisy wymagają Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku ( wg załączników poniżej ).

Trzeba je pobrać i wydrukować, złożyć podpisy i odesłać skan Karty zgłoszenia na adres: 60-lecie@sp1.com.pl razem ze zdjęciami ( w tytule wpisać 60—lecie SP1 )

Zapraszam też do przekazywania zdjęć i danych osobiście w sekretariacie szkoły przy ul. Leśnej 17 w Międzyzdrojach ( w zamkniętej kopercie , z dopiskiem 60—lecie SP1 )

Pozdrawiam serdecznie licząc na odzew. Każda informacja zostanie potraktowana z należytym szacunkiem.

Dyrektor SP1

Izabela Zaworska