WALENTYNKI

To święto nie tylko dla zakochanych. Świętują je również najmłodsi. Robią to obdarowując swoich rodziców, dziadków, nauczycieli, często ulubionego kolegę czy koleżankę drobnymi upominkami lub miłymi słowami.
W naszej szkole we wtorek ( 13 lutego ), odbyła się z tej okazji dyskoteka , w czasie której były konkursy, nagrody, poczęstunek od Rady Rodziców, wspaniała muzyka i zabawa w super humorach.
SU kl. I - III przygotował urocze serduszka z miłymi słowami, które wręczali sobie nawzajem oraz nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły. Natomiast SU kl. IV - VI przygotował Pocztę walentynkową w formie tablicy, na której każdy mógł umieścić informację dla osoby lub osób, które darzy szczególną sympatią.
Na zajęciach plastycznych powstały piękne kolaże wyrażające emocje tego szczególnego dnia.
Data dodania: 2024-02-14 19:59:52
Data edycji: 2024-02-15 16:24:59