Mistrzostwa Regionu B w Piłce Siatkowej

11 i 12 marca 2024r. uczennice naszej szkoły brały udział w rozgrywkach Mistrzostw Regionu B w Piłce Siatkowej, który odbyły się w Gościnie k /Kołobrzegu oraz w Gryficach. W zawodach udział brały zespoły będące wyłącznie  mistrzami  powiatów, a co za tym idzie poziom był niezwykle wysoki.

W skład Regionu B wchodzą powiaty: gryficki, goleniowski, kamieński, kołobrzeski oraz miasta Szczecin i Świnoujście.

Zawodniczki - uczennice klas 7 – 8 zajęły miejsce III, a uczennice klas 4 – 6 zajęły miejsce V.  Wszystkim Zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. O oprawę reprezentacyjną naszych zawodniczek zadbała Rada Rodziców, która zakupiła kompletne stroje sportowe, dzięki czemu komfort udziału w rozgrywkach był znacznie większy.

Data dodania: 2024-03-14 11:02:37
Data edycji: 2024-03-14 11:42:15