Przedstawienie pt. "Calineczka" Drukuj
Wpisany przez Renata   
środa, 26 czerwca 2013 03:52

alt

6 czerwca uczniowie kl. IIIc na spotkaniu z rodzicami przedstawili znaną baśń H. Ch. Andersena pt. "Calineczka". Przygotowania do występu trwały bardzo długo, ale wysiłek i zaangażowanie uczniów opłaciły się. Były brawa i słowa zachwytu. Uczniowie okazali się prawdziwymi aktorami, których występ uświetniły pomysłowe stroje wykonane z rodzicami, kolorowe dekoracje, rekwizyty i podkreślająca nastrój muzyka.

18 czerwca IIIc powtórnie wystąpiła przed publicznością. Tym razem "Calineczkę" obejrzeli uczniowie klas I-III naszej szkoły oraz Przedszkolaki. Przyszli pierwszoklasiści z wielkim zainteresowaniem obserwowali pojawiające się na scenie postacie, a występ starszych kolegów nagrodzili gromkimi brawami.

Po przedstawieniu dzieci zaproszono do odwiedzin klas lekcyjnych, w których już we wrześniu rozpoczną naukę. Wspólnie z uczniami klas trzecich wykonały piękne rysunki przedstawiające bohaterów "Calineczki". ZDJĘCIA

Ewa Żabińska