Nauczyciele Drukuj
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 października 2010 16:50

 

 

 

 

 

 

 Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1

 

w Międzyzdrojach

 

w roku szkolnym 2018/2019





Iwona Banachowicz - dyrektor szkoły

  

 

 

Beata Hołyńska- wicedyrektor

 

 

 

1. Aleksandra Andraszewicz-Lewandowska - logopeda, biblioteka

 

2. Małgorzata Bagrowska - język niemiecki

 

3. Iwona Banachowicz- język polski

 

4. Anna Bednarczyk-Szczuraszek - biologia

 

5. Elżbieta Bombala – matematyka

 

6. Bogusława Bursa - język polski

 

7. Mirosław Bursa - pedagog

 

8. Małgorzata Czarnecka - matematyka

 

9. Urszula Dymitruk – chemia, fizyka

 

10. Dorota Dzikowska – język polski

 

11. Piotr Frysiak – wychowawca świetlicy

 

12. Beata Hołyńska- edukacja dla bezpieczeństwa

 

13. Ewelina Jung – wychowawca świetlicy, rewalidacja

 

14. Milena Karpowicz – język angielski

 

15. Beata Kołodziejak – nauczanie indywidualne, reedukacja

 

16. Katarzyna Kowalczyk-Błocian – język polski

 

17. Anna Krupa – matematyka

 

18. Agnieszka Lewandowska – religia, wychowanie do życia w rodzinie

 

19. Anna Mackiewicz – plastyka, reedukacja

 

20. Anna Marszał – edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna

 

21. Sławomir Mazur – matematyka

 

22. Jolanta Michalczewska – nauczanie indywidualne, specjalista do spraw                                                  BHP, biblioteka

 

23. Edyta Mittelstadt – edukacja wczesnoszkolna, nauczanie indywidualne

 

24. Kornelia Musolf - religia

 

25. Jolanta Muth – przyroda, matematyka

 

26. Aneta Nogala – język angielski

 

27. Paweł Nogala – wychowanie fizyczne

 

28. Leszek Nyrkowski – wychowanie fizyczne

 

29. Małgorzata Olejniczak – edukacja wczesnoszkolna

 

30. Iwona Ośka – język angielski

 

31. Zdzisław Piątkowski – wychowanie fizyczne

 

32. Teresa Pietrasik – matematyka

 

33. Edyta Polakowska – język angielski, geografia

 

34. Alina Poskart – historia, wiedza o społeczeństwie

 

35. Agnieszka Rudnicka-Kot – kierownik świetlicy

 

36. Elżbieta Rupniewska – pedagog, wychowanie do życia w rodzinie,                                                      doradztwo zawodowe

 

37. Dorota Sielewicz – historia

 

38. Anna Sobierajska – muzyka

 

39. Ewa Sobolewska-Kaśkosz – język polski

 

40. Krzysztof Sołtys – informatyka

 

41. Aurelia Stepaniuk – wychowawca świetlicy

 

42. Izabela Suchłabowicz – terapeuta, biblioteka

 

43. Iwona Szczawińska -  edukacja wczesnoszkolna,  nauczanie indywidualne

 

44. Renata Szrok – edukacja wczesnoszkolna

 

45. Barbara Szymańska – edukacja wczesnoszkolna

 

46. Tomasz Tylutki – religia

 

47. Jacek Wandachowicz – wychowanie fizyczne

 

48. Wojciech Wytyk – zajęcia techniczne, informatyka

 

49. Ewa Żabińska – edukacja wczesnoszkolna