Biblioteka
"Nowe za stare, ze starego nowe" Drukuj
Wpisany przez K.Kowalczyk-Błocian   
niedziela, 29 października 2017 20:00

"Nowe za stare, ze starego nowe"ksiazka

Szanowni Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele szkoły, Biblioteka Szkolna ma dla Was propozycję!

W związku z realizacją Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, a co za tym idzie - wzbogacaniem, odświeżaniem i urozmaicaniem księgozbioru, a przez to zachęcaniem do czytelnictwa i częstego korzystania z biblioteki prosimy Was o współpracę i pomoc.

Już niedługo odbędzie się w szkole kiermasz książek pt. "Nowe za stare", w czasie którego będziecie mogli otrzymać nawet kilka książek z naszego bibliotecznego księgozbioru, w zamian za jedną nowość, którą nam podarujecie.

Kolejnym etapem jest akcja: "Drugie życie mebli" - dlatego jeśli chcecie, aby nasza Biblioteka zmieniła oblicze, podarujcie nam nieużywane przez Was meble - stoły, krzesła, skrzynie ( najlepiej sosnowe ). A my, z udziałem dzieci przekształcimy je w prawdziwe "perełki".

Już dziś dziękujemy, bo wierzymy w Waszą pomoc :)

Kontakt w tej sprawie - p. Ola i p. Iza


 
BIBLIOTEKA Drukuj
Wpisany przez K.Kowalczyk-Błocian   
poniedziałek, 02 października 2017 20:05

Biblioteka z czytelnią 

 

Budynek przy ulicy Leśnej

books-2420232 640


Poniedziałek    8.00 - 15.00


Wtorek            8.00 - 12.30


Środa              9.00 - 13.30


Czwartek        9.50 - 11.30


                       14.00 - 15.00


Piątek              9.00 - 13.30

 

Do biblioteki zapraszają Panie Izabela Suchłabowicz


i Aleksandra Andraszewicz-Lewandowska :)Budynek przy ulicy Kolejowej

 

Czynne codziennie w godzinach 8.30-14.30

 

Wszystkich uczniów klas VII oraz I i II gimnazjum


zaprasza Pani Monika Kielar.

 
Kreatywna Biblioteka Szkolna - Lampiony, świeczniki Drukuj
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 28 listopada 2016 00:00

W dniu 28.11.2016r, uczestnicy Kreatywnej Biblioteki ( uczniowie klas IV a i IV c ), wykonywali lampiony adwentowe. Wykonanie lampionu poprzedziła praca nad jego projektem, zaplanowanie materiałów do jego realizacji oraz organizacja stanowiska pracy. Efekty można podziwiać na zdjęciach...czasem gotowa praca odbiegała od wizji "artysty" zawartej w projekcie. Ale chodziło tu o zabawę, miłe spędzenie czasu, współpracę i wykonanie przedmiotu użytecznego. Już niedługo kolejne zajęcia...Zapraszamy! ZDJĘCIA

 
Kreatywna Biblioteka Szkolna Drukuj
Wpisany przez Administrator   
środa, 26 października 2016 00:00

biblioteka2016 Ogłaszamy wszem i wobec, że Biblioteka w SP nr 1 w Międzyzdrojach, to nie tylko miejsce do czytania. Tu się naprawdę dużo dzieje! Uczniowie klas IV a ( Ania Raczkowska, Zuzia Badelewska, Oskar Rochowicz, Igor Wancisiewicz, Brajan Koźlak - Szumiejko, Julka Ratajczak, Wiktoria Piotrowicz, Oskar Skierski, Weronika Strugała ) i IV c ( Julia Jadanowska, Julia Kądziołka, Gabrysia Jaśkiewicz,, Weronika Kalemba, Marcel Napierała ) pod okiem Pań bibliotekarek – Izy i Oli – uczestniczą w zajęciach rozwijających różnorodne umiejętności. Ostatnio bardzo chętnie dzieci kształcą umiejętności kulinarne. W czasie zajęć dzieci uczą się i poznają tajniki kuchni, podstawowe sprzęty i ich działanie, odkrywają tajniki zdrowego odżywiania i ciekawe przepisy , a następnie wykonują wg nich posiłki. Uczą się nakrywania do stołu, przestrzegania zasad bhp i a także właściwego zachowania w czasie pracy i przy stole, wdrażają się do porządkowania miejsca pracy. Efektem zajęć, poza wszystkim, tym co wyżej, będą tworzone na bieżąco przez dzieci - PRZEPIŚNIKI Były już sałatki, koktajle warzywno-owocowe, a w planach są….niespodzianki

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5