Kalendarz
KALENDARZ IMPREZ SZKOLNYCH SP1 2017/2018 Drukuj
Wpisany przez Administrator   
piątek, 17 listopada 2017 14:46

   TERMIN

UROCZYSTOŚĆ

ODPOWIEDZIALNI

  UWAGI

02.09.2017r.

 NARODOWE CZYTANIE ,,WESELA’’

DYREKTOR, NAUCZYCIELE

 

04.09.2017r.

ROZPOCZĘCIE ROKU    SZKOLNEGO

DYREKTOR

 

CAŁY ROK

REALIZACJA PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH

GRONO PEDAGOGICZNE

KOORDYNATOR PROJEKTU- I.OŚKA

Zgodnie z  terminarzem

CAŁY ROK

ZAWODY  SPORTOWE

NAUCZYCIELE WYCH.FIZYCZNEGO

Wg

planu

NA BIEŻĄCO

KONKURSY PLASTYCZNE

A.MACKIEWICZ

 

CAŁY ROK

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

R.BŁOCIAN

 

CAŁY ROK

COMIESIĘCZNY APEL

I.BANACHOWICZ

 

CAŁY ROK

 

 ZAJĘCIA INTEGRACJNE WSPÓŁPRACA Z OREW

 Przybiernów

I.SZCZAWIŃSKA

Integracja bez barier

 

 

30.09.2017r.

XX –JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE,, Doładuj się bieganiem’’

DYREKTOR, GRONO PEDAGOGICZNE, PRACOWNICY SZKOŁY

Impreza sportowa

Współpraca Rada Rodziców

30.09.2017r.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

A.BEDNARCZYK- SZCZURASZEK,

J.MUTH

 

04.10.2017r.

,,DZIEDZICTWO I PAMIĘĆ’’- wspomnienie o żołnierzach kresowych Armii Krajowej

M.BURSA,

A.POSKART,

L.NYRKOWSKI,

A.SOBIERAJSKA

Chór ,poczet sztandarowy, klasy II i III Gim.

05.10.2017r.

,,ŚWIĘTO PIECZNEGO ZIEMNIAKA’’

 WYCHOWAWCY KLAS I-VI, SU I-VI

 Rada Rodziców

11.11.2017r.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

        SU – SP1

M.BURSA

D.SIELEWICZ

 wychowawcy

LISTOPAD

KONKURSY RECYTATORSKIE IV-VII

K.KOWALCZYK –BŁOCIAN,

B.BURSA,

E.SOBOLEWSKA -KAŚKOSZ

 

GRUDZIEŃ

MIKOŁAJKI KL.I -III

WYCHOWAWCZYNIE

        KL. I-III

 

GRUDZIEŃ

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

A.A.LEWANDOWSKA

I.SUCHŁABOWICZ,

 A.RUDNICKA-KOT M.KIELAR

 

GRUDZIEŃ

 ,,TALENT SHOW’’

 M.KARPOWICZ,

A.ANDRASZEWICZ -LEWANDOWSKA

    pokaz

talentów

 

GRUDZIEŃ

 JASEŁKA KL I –VI

 

 

 

PORANEK

BOŻONARODZENIOWY

KL.VII i GIMAZJUM

I.SZCZAWIŃSKA,

E.SOBOLEWSKA -KAŚKOSZ,  A.RUTKOWSKI,

KSIĄDZ TOMASZ

WYCH. KL- VII  i GIM,

A.MACKIEWICZ, W.WYTYK , SU

 scenki świąteczne

kolędy

pastorałki

STYCZEŃ 2018

KONKURS RECYTATORSKI KL .I-III

WYCHOWAWCZYNIE

KLAS I-III

 

LUTY

POCZTA WALENTYNKOWA

             SU

 

MARZEC

   DZIEŃ KOBIET

K.SOŁTYS, S.MAZUR, W.WYTYK,  SU

 

 21.03.2018r.

DZIEŃ WIOSNY-  ŻEGNAJ MARZANNO

DZIEŃ PIŻAMY         

  SU I-VI

 

SU VII- GIM         

 

KWIECIEŃ

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

A.A.LEWANDOWSKA  I.SUCHŁABOWICZ

 

KWIECIEŃ

          DZIEŃ ZIEMI

 

 

 

            ŻYJEMY

 ZDROWO I   AKTYWNIE

GRONO PEDAGOGICZNE

R.BŁOCIAN, J.MUTH,

A.BEDNARCZYK- SZURASZEK

U.DYMITRUK

 Festyn sportowy,

 

Kolorowy

Warzywno,

,owocowy. Zawrót głowy

sałatki

przekąski

 

współpraca Rada Rodziców

03.05.2018r.

 NARODOWE ŚWIĘTO

KONSTYTUCJI 3 MAJA

B.BURSA,

K.KOWALCZYK -BŁOCIAN, J.MUTH

WYCH. ŚWIETLICY, SU

wychowawcy

MAJ

NOC BIBLIOTEK

M.KIELAR,

M.BAGROWSKA,

A. ANDRASZEWICZ -LEWANDOWSKA,

I.SUCHŁABOWICZ

 

MAJ

 DZIEŃ PATRONA

A .ANDRASZEWICZ -LEWANDOWSKA,

M.KARPOWICZ,

A.SOBIERAJSKA,

D.SIELEWICZ,

A.POSKART,

WYCHOWAWCY,

DYREKTOR

Turniej wojów,

Quiz ,pochód dworu  Bolesława?

 

1 CZERWCA

 DZIEŃ DZIECKA

RADA RODZICÓW

WYCHOWAWCY,

GRONO PRDAGOGICZNE

PRACOWNICY SZKOŁY

Festyn,

Karaoke,?

 

23 CZERWCA

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

KL. I-VII  i III GIMNAZJUM

I.BANACHOWICZ,

B.HOŁYŃSKA,

M.CZARNECKA,

WYCH. KLAS

 

 Działania całoroczne- wychowanie patriotyczne  edukacja dla bezpieczeństwa, wolontariat, bezpieczne i odpowiednie korzystanie z Internetu.