Hei! –Hello European Islands! – Our STEAMM Journey
Świąteczna Wideokonferencja z Sycylią Drukuj
poniedziałek, 01 stycznia 2018 21:17

IMG 961121 grudnia, w ramach projektu Erasmus+ „HEI! Our STEAMM Journey Across Europe”, uczniowie klas IV a i V c wzięli udział w świątecznej wideokonferencji Skype ze szkołą partnerską z Włoch. Dzieci przedstawiły się w języku angielskim, zaśpiewały po dwie kolędy w swoich językach oraz wspólnie zaśpiewały „We Wish You a Merry Christmas”. Spotkanie było bardzo udane, orzeł Bolek również cieszył się, że może w ten sposób poznać nowych przyjaciół J.

IMG 9618IMG 9624IMG 9626

Wigilijna Wideokonferencja z Irlandią Drukuj
poniedziałek, 18 grudnia 2017 16:34

rsz img_9573rsz 1img_9568 W ramach projektu Erasmus+ „HEI! Our STEAMM Journey Across Europe”, w trakcie klasowej wigilii, uczniowie klasy IV c uczestniczyli dziś w wideokonferencji Skype ze swoimi rówieśnikami z Irlandii. Wychowawca klasy, p. E. Sobolewska-Kaśkosz nauczyła dzieci polskiej kolędy „Przybieżeli do Betlejem”, natomiast na j. angielskim każdy z uczniów przygotował krótką wypowiedź na swój temat. Dzieci przedstawiły się sobie wzajemnie oraz zaśpiewały kolędy w swoich językach:

rsz img_9577rsz img_9579 Czwartoklasiści wzbogacili swoją wiedzę na temat irlandzkich tradycji świątecznych, dowiedzieli się trochę o szkole partnerskiej oraz mieli okazję przedstawić własną szkołę i tradycje.

rsz img_9589rsz img_9600 Wideokonferencja była nowym i ciekawym doświadczeniem nie tylko dla naszych uczniów, ale również dla Bolka, nowej maskotki szkoły. Nasz dzielny orzeł spisał się jednak wspaniale, wspierany przez swojego nowego kolegę, irlandzkiego misia Lolka, oraz uczniów klasy IV c, którzy bardzo troskliwie się nim zaopiekowali i zaprosili na swoją wigilię!

Artykuł w Informatorze Samorządowym Gminy Międzyzdroje Drukuj
poniedziałek, 04 grudnia 2017 18:32

W listopadowym wydaniu Informatora Samorządowego Gminy Międzyzdroje pojawił się artykuł dotyczący wizyty w Porquerolles, która odbyła się w ramach projektu Erasmus+ "HEI! Our STEAMM Journey Across Europe".

HEI STEAMM w Porquerolles - artykuł

Tablice z wizyty projektowej w Porquerolles Drukuj
poniedziałek, 04 grudnia 2017 18:17

IMG-20171116-WA0003IMG-20171120-WA0001Na szkolnych korytarzach pojawiły się tablice dotyczące wizyty w Porquerolles w ramach projektu Erasmus+ "HEI! Our STEAMM Journey Across Europe". Tablice wykonane zostały pod kierunkiem p. E. Sobolewskiej-Kaśkosz i p. A. Mackiewicz.

Tablica z wizyty projektowej w Dublinie Drukuj
wtorek, 14 listopada 2017 22:20

DublinNa szkolnym korytarzu pojawiła się tablica z wizyty projektowej w Dublinie! Tablica powstała pod kierunkiem p. Małgorzaty Bagrowskiej.

Koordynator,

Iwona Ośka