Hei! –Hello European Islands! – Our STEAMM Journey
Tablica Projektu "HEI! Our STEAMM Journey Across Europe" Drukuj
Wpisany przez Iwona   
niedziela, 22 października 2017 10:43

IMG-20171019-WA0001Na szkolnym korytarzu zawieszona została tablica dotycząca projektu Erasmus+ pt. "HEI! Our STEAMM Journey Across Europe", przygotowana pod kierunkiem p. Anety Nogali.

Koordynator, Iwona Ośka

 
Artykuł w Informatorze Samorządowym Gminy Międzyzdroje Drukuj
Wpisany przez Iwona   
niedziela, 15 października 2017 21:51

W tym miesiącu w Informatorze Samorządowym Gminy Międzyzdroje ukazał się artykuł o uzyskanym przez naszą szkołę dofinansowaniu w związku z udziałem SP1 w międzynarodowym projekcie Erasmus + "Hei! – Hello European Islands! – Our STEAMM Journey Across Europe" w ramach akcji KA2. 

Koordynator, Iwona Ośka

 
Prezentacja Szkoły Drukuj
Wpisany przez Iwona   
środa, 04 października 2017 16:12

W związku z udziałem naszej szkoły w międzynarodowym projekcie z Programu Erasmus + Akcja KA2 pt. "Hei! – Hello European Islands! – Our STEAMM Journey Across Europe", uczniowie SP1 przygotowali, pod kierunkiem p. Izabeli Suchłabowicz i p. Mileny Karpowicz, prezentację, która przybliży nasz kraj, Międzyzdroje i szkołę naszym partnerom.https://www.youtube.com/watch?v=46YGcTtAwwUKoordynator, Iwona Oska

 
Pierwsze spotkanie: Dublin Drukuj
Wpisany przez Iwona   
niedziela, 01 października 2017 20:09

Read more 22 września 2017 roku, w Dublinie i Rathcoole, odbyło się pierwsze spotkanie w związku z rozpoczęciem realizacji projektu Erasmus + Hei! – Hello European Islands! – Our STEAMM Journey Across Europe. W spotkaniu uczestniczyło po dwóch nauczycieli z każdej ze szkół partnerskich. Z naszej szkoły pojechały p. Małgorzata Bagrowska i Iwona Ośka. W trakcie wizyty miałyśmy okazję zobaczyć szkołę w Rathcoole, poznać partnerów z drugiej irlandzkiej szkoły, z Francji, z Włoch i z Cypru.

Więcej…
 
Opis projektu Drukuj
Wpisany przez Iwona   
piątek, 08 września 2017 20:47

Hei! – Hello European Islands! – Our STEAMM Journey Across Europe/Cześć! – Cześć Europejskie Wyspy! – Nasza PTISMZP Podróż Przez Europę

*(STEAMM – Science, Technology, Engineering, Arts, Maths, Mental Health/PTISMZP – Przyroda, Technologia, Inżynieria, Sztuka, Matematyka, Zdrowie Psychiczne)

Czas trwania: 24 miesiące

Zdobyte środki: 24 510,00 Euro

Kraje partnerskie: Irlandia, Rathcoole – koordynator; Francja, Ile de Porquerolles; Irlandia, Galway; Cypr, Limassol; Włochy, Palermo; Polska, Międzyzdroje

Opis projektu:

Kontekst - STEAMM (przyroda, technologia, inżynieria, sztuka, matematyka, zdrowie psychiczne) – parametr naszego projektu opiera się na sprawozdaniu z lat 2013 na temat wysp europejskich, który sugeruje, że wyspy nie korzystają w pełni z europejskich projektów, w porównaniu z kontynentem. Nasz projekt służy do skupienia uwagi nauczycieli i uczniów na wartości naszych wysp poprzez pryzmat przedmiotów STEAMM (Przyroda, Technologia, Inżynieria, Sztuka, Matematyka i Zdrowie Psychiczne) poprzez promowanie zdobywania umiejętności i kompetencji w tych obszarach. Technologie informacyjne i komunikacyjne będzie stanowić bardzo istotny element projektu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 4