Promoting innovation through the development
Polonez Drukuj
Wpisany przez Iwona   
sobota, 15 września 2018 15:23

W związku z realizacją projektu Erasmus+ „Promoting Innovation Through the Development of Creativity and Imagination”, uczniowie, pod kierunkiem p. I. Szczawińskiej i p. A. Marszał, zatańczyli poloneza. Jest to jedno z działań, mających na celu dzielnie się naszą kulturą z partnerami. Każda ze szkół partnerskich również nagrała po jednym tańcu.

https://youtu.be/KL-aug3Esg4

 

Koordynator, Iwona Ośka

 
"Pacyfik" Drukuj
Wpisany przez Iwona   
sobota, 15 września 2018 14:45

W związku z realizacją projektu Erasmus+ „Promoting Innovation Through the Development of Creativity and Imagination”, uczniowie, pod kierunkiem p. P. Frysiaka, nauczyli się i zaśpiewali szantę pt. “Pacyfik”. Jest to jedno z działań, mających na celu dzielnie się naszą kulturą z partnerami. Każda ze szkół partnerskich również nagrała po jednym utworze.


https://youtu.be/YtdepHNo_sc


Koordynator, Iwona Ośka

 
Artykuł w Informatorze Samorządowym Gminy Międzyzdroje Drukuj
Wpisany przez Iwona   
czwartek, 07 czerwca 2018 15:21

W ostatnim wydaniu Informatora Samorządowego Gminy Międzyzdroje pojawił się artykuł dotyczący spotkania projektowego w Rumunii.

Koordynator, Iwona Ośka

 
Moja szkoła, moje płótno Drukuj
Wpisany przez Iwona   
wtorek, 05 czerwca 2018 17:31

leszekportraitsW ramach projektu Erasmus + „Promoting Innovation Through the Development of Creativity and Imagination”, uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem p. A. Mackiewicz, p. M. Bagrowskiej, p. A. Nogali i p. A. Stepaniuk, podjęli w tym roku szereg działań, mających na celu poznanie twórczości lokalnych artystów, rozwijanie własnej wyobraźni, kreatywności oraz umiejętności. Wizyta w galerii Międzynarodowego Domu Kultury, spotkanie z lokalnym artystą, warsztaty artystyczne, udział w plenerze – a oto rezultaty:

https://youtu.be/pqGguNo4HSk

Koordynator, Iwona Ośka

 
PATRAUTI - MAŁA MIEJSCOWOŚĆ LUDZI O WIELKICH SERCACH Drukuj
Wpisany przez K.Kowalczyk-Błocian   
poniedziałek, 28 maja 2018 18:55

 

         Read moreOd 14 do 18 maja panie Teresa Pietrasik, Milena Karpowicz, Joanna Nowak i Katarzyna Kowalczyk-Błocian uczestniczyły w wyjeździe w ramach projektu „Promoting innovation through the development of creativity and imagination”. Tym razem spotkania odbywały się w Patrauti - niewielkiej miejscowości położonej w regionie południowej Bukowiny w Rumunii. Ponownie mogliśmy wymienić się pomysłami z nauczycielami z Turcji, Anglii, Grecji, Hiszpanii i Rumunii.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4