Promoting innovation through the development
Głosowanie na Logo Projektu Drukuj
niedziela, 18 lutego 2018 16:17

Zapraszamy do zagłosowania na najlepsze logo projektu Erasmus + „Promoting Innovation Through the Development of Creativity and Imagination”. Uczniowie z każdej ze szkół partnerskich zaprojektowali propozycje logo naszego wspólnego projektu. Oto link do elektronicznej ankiety:

Zapraszamy do głosowania! Konkurs trwa do końca tygodnia. Logo, które zdobędzie najwięcej głosów będzie nam towarzyszyć przez trzy lata trwania projektu.

Koordynator, Iwona Ośka

KONKURS NA LOGO PROJEKTU PROMOTING INNOVATION THROUGH THE DEVELOPMENT OF CREATIVITY AND IMAGINATION Drukuj
Wpisany przez K.Kowalczyk-Błocian
sobota, 13 stycznia 2018 19:59

Konkurs na logo projektulogo11

Logo to symbol służący do identyfikacji z daną marką, organizacją lub projektem. Uczniowie klasy V c mieli okazję do zaprojektowania logo projektu Promoting innovation through the development of creativity and imagination. Swoje pomysły przedstawili: Marcel Napierała, Weronika Kalemba, Kornel Ziajkowski, Julia Jadanowska, Hanna Szymańska, Kacper Musialski i Gabrysia Jaśkiewicz. Natomiast w rolę jurorów wcielili się uczniowie klas IV b i IV d. Najwięcej głosów zebrało logo wykonane przez Hanię Szymańską. logo1To właśnie ten niezwykle pomysłowy obrazek z puzzlami wyślemy na konkurs do Anglii. Tam spośród prac uczniów z Turcji, Rumunii, Grecji, Hiszpanii, Anglii i Polski zostanie wybrane logo projektu.

Jesienny Tydzień Technologii Drukuj
środa, 13 grudnia 2017 10:33

W ramach projektu Erasmus+ „Promoting Innovation through the Development of Creativity and Imagination” odbył się w naszej szkole Jesienny Tydzień Technologii. Rozwijanie umiejętności korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) oraz kreatywności wśród uczniów są to jedne z podstawowych celów projektu. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, dzieci, pod kierunkiem p. K. Sołtysa, uczyły się przygotowywać elektroniczne kartki świąteczne, które będą mogły wysłać do znajomych, jak również do naszych partnerów w projekcie – szkół z Anglii, Grecji, Hiszpanii, Rumunii i Turcji.

Wideokonferencja Skype z Grecją i Turcją Drukuj
poniedziałek, 11 grudnia 2017 16:33

W ramach projektu Erasmus+ "Promoting Innovation through the Development of Creativity and Innovation", uczniowie klasy Vb wzięli dziś udział w wideokonferencji Skype z dziećmi z Grecji i Turcji. Była to pierwsza wideokonferencja w ramach tego projektu, a tym samym pierwsze spotkanie naszych uczniów z rówieśnikami ze szkół partnerskich. Uczniowie przedstawili się sobie nawzajem, zaśpiewali piosenki w swoich językach i próbowali nauczyć się kilku podstawowych zwrotów w j. polskim, tureckim i greckim.

rsz img_9447rsz img_9448rsz img_9449rsz img_9461rsz img_9467rsz img_9472

Kartki Świąteczne Drukuj
sobota, 09 grudnia 2017 16:01

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, uczniowie klas I, II, III, IV, V i VI przygotowali w ciągu ostatnich dwóch tygodni piękne kartki świąteczne oraz przynieśli słodkie upominki z Polski, które wysłane zostały do 6 szkół partnerskich biorących udział w projekcie Erasmus+ "Promoting Innovation through the Development of Creativity and Imagination". Mamy nadzieję, że nasze paczki dotrą na czas do Anglii, Hiszpanii, Grecji, Rumunii i Turcji i nasi partnerzy otrzymają je przed przerwą świąteczną. My również oczekiwać będziemy świątecznych paczek!

rsz img_9424rsz img_9425rsz img_9426rsz img_9427rsz img_9423

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>