Promoting innovation through the development
Kartki Świąteczne Drukuj
Wpisany przez Iwona   
sobota, 09 grudnia 2017 16:01

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, uczniowie klas I, II, III, IV, V i VI przygotowali w ciągu ostatnich dwóch tygodni piękne kartki świąteczne oraz przynieśli słodkie upominki z Polski, które wysłane zostały do 6 szkół partnerskich biorących udział w projekcie Erasmus+ "Promoting Innovation through the Development of Creativity and Imagination". Mamy nadzieję, że nasze paczki dotrą na czas do Anglii, Hiszpanii, Grecji, Rumunii i Turcji i nasi partnerzy otrzymają je przed przerwą świąteczną. My również oczekiwać będziemy świątecznych paczek!


rsz img_9424rsz img_9425rsz img_9426rsz img_9427rsz img_9423


Koordynator, Iwona Ośka

 
Artykuł w Informatorze Samorządowym Gminy Międzyzdroje Drukuj
Wpisany przez Iwona   
poniedziałek, 04 grudnia 2017 18:34

W listopadowym wydaniu Informatora Samorządowego Gminy Międzyzdroje pojawił się artykuł p. K. Kowalczyk-Błocian dotyczący wizyty w Gloucester, która odbyła się w ramach projektu Erasmus+ "Promoting Innovation through the Development of Creativity and Imagination".

 


 W poszukiwaniu inspiracji - wizyta w Anglii

Koordynator, Iwona Ośka

 
W poszukiwaniu inspiracji - wizyta w Anglii Drukuj
Wpisany przez Iwona   
piątek, 17 listopada 2017 22:33

 

Read more W dniach 12-17 listopada odbyła się pierwsza wizyta w ramach projektu Erasmus + o nazwie “Promoting innovation through the development of creativity and imagination” („Promowanie innowacji poprzez rozwijanie kreatywności i wyobraźni”). W poszukiwaniu inspiracji z naszej szkoły wyruszyło troje nauczycieli: Iwona Ośka (koordynator projektu), Mirosław Bursa oraz Katarzyna Kowalczyk-Błocian.

Więcej…
 
Tablica Projektu "Promoting Innovation through the development of creativity and imagination" Drukuj
Wpisany przez Iwona   
niedziela, 22 października 2017 10:39

IMG-20171019-WA0000tablica promotingNa szkolnym korytarzu zawieszone zostały tablice dotycząca projektu Erasmus+ pt. "Promoting Innovation through the development of creativity and imagination", przygotowane pod kierunkiem p. Edyty Polakowskiej i p. Katarzyny Kowalczyk-Błocian.

Koordynator, Iwona Ośka

 
Artykuł w Informatorze Samorządowym Gminy Międzyzdroje Drukuj
Wpisany przez Iwona   
niedziela, 15 października 2017 21:52

W tym miesiącu w Informatorze Samorządowym Gminy Międzyzdroje ukazał się artykuł o uzyskanym przez naszą szkołę dofinansowaniu w związku z udziałem SP1 w międzynarodowym projekcie Erasmus + "Promoting innovation through the development of creativity and imagination" w ramach akcji KA2. 

Koordynator, Iwona Ośka

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4