Promoting innovation through the development
KONKURS NA LOGO PROJEKTU PROMOTING INNOVATION THROUGH THE DEVELOPMENT OF CREATIVITY AND IMAGINATION Drukuj
Wpisany przez K.Kowalczyk-Błocian   
sobota, 13 stycznia 2018 19:59

Konkurs na logo projektulogo11

Logo to symbol służący do identyfikacji z daną marką, organizacją lub projektem. Uczniowie klasy V c mieli okazję do zaprojektowania logo projektu Promoting innovation through the development of creativity and imagination. Swoje pomysły przedstawili: Marcel Napierała, Weronika Kalemba, Kornel Ziajkowski, Julia Jadanowska, Hanna Szymańska, Kacper Musialski i Gabrysia Jaśkiewicz. Natomiast w rolę jurorów wcielili się uczniowie klas IV b i IV d. Najwięcej głosów zebrało logo wykonane przez Hanię Szymańską. logo1To właśnie ten niezwykle pomysłowy obrazek z puzzlami wyślemy na konkurs do Anglii. Tam spośród prac uczniów z Turcji, Rumunii, Grecji, Hiszpanii, Anglii i Polski zostanie wybrane logo projektu. 


 
Jesienny Tydzień Technologii Drukuj
Wpisany przez Iwona   
środa, 13 grudnia 2017 10:33

W ramach projektu Erasmus+ „Promoting Innovation through the Development of Creativity and Imagination” odbył się w naszej szkole Jesienny Tydzień Technologii. Rozwijanie umiejętności korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) oraz kreatywności wśród uczniów są to jedne z podstawowych celów projektu. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, dzieci, pod kierunkiem p. K. Sołtysa, uczyły się przygotowywać elektroniczne kartki świąteczne, które będą mogły wysłać do znajomych, jak również do naszych partnerów w projekcie – szkół z Anglii, Grecji, Hiszpanii, Rumunii i Turcji.


rsz karolinarsz kartka2rsz kartka3rsz kartka4rsz kartka5rsz kartka_świątecznarsz kartka_świąteczna2rsz liogezarsz marcelrsz merry_christmasrsz merry_christmasrsz miloszrsz natanrsz oliwka_witekrsz prezetacja_świętarsz reniferrsz ty_no_ja_nie_wiemrsz xddrsz święta


A oto film, stanowiący podsumowanie naszych działań, związanych ze Świętami oraz Tygodniem Technologii, w ramach którego szóstoklasiści przygotowali również prezentację PowerPoint na temat świątecznych tradycji w Polsce:


https://youtu.be/55lFY6azs80


Koordynator, Iwona Ośka 

 
Wideokonferencja Skype z Grecją i Turcją Drukuj
Wpisany przez Iwona   
poniedziałek, 11 grudnia 2017 16:33

W ramach projektu Erasmus+ "Promoting Innovation through the Development of Creativity and Innovation", uczniowie klasy Vb wzięli dziś udział w wideokonferencji Skype z dziećmi z Grecji i Turcji. Była to pierwsza wideokonferencja w ramach tego projektu, a tym samym pierwsze spotkanie naszych uczniów z rówieśnikami ze szkół partnerskich. Uczniowie przedstawili się sobie nawzajem, zaśpiewali piosenki w swoich językach i próbowali nauczyć się kilku podstawowych zwrotów w j. polskim, tureckim i greckim.rsz img_9447rsz img_9448rsz img_9449rsz img_9461rsz img_9467rsz img_9472

Koordynator, Iwona Ośka

 
Kartki Świąteczne Drukuj
Wpisany przez Iwona   
sobota, 09 grudnia 2017 16:01

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, uczniowie klas I, II, III, IV, V i VI przygotowali w ciągu ostatnich dwóch tygodni piękne kartki świąteczne oraz przynieśli słodkie upominki z Polski, które wysłane zostały do 6 szkół partnerskich biorących udział w projekcie Erasmus+ "Promoting Innovation through the Development of Creativity and Imagination". Mamy nadzieję, że nasze paczki dotrą na czas do Anglii, Hiszpanii, Grecji, Rumunii i Turcji i nasi partnerzy otrzymają je przed przerwą świąteczną. My również oczekiwać będziemy świątecznych paczek!


rsz img_9424rsz img_9425rsz img_9426rsz img_9427rsz img_9423


Koordynator, Iwona Ośka

 
Artykuł w Informatorze Samorządowym Gminy Międzyzdroje Drukuj
Wpisany przez Iwona   
poniedziałek, 04 grudnia 2017 18:34

W listopadowym wydaniu Informatora Samorządowego Gminy Międzyzdroje pojawił się artykuł p. K. Kowalczyk-Błocian dotyczący wizyty w Gloucester, która odbyła się w ramach projektu Erasmus+ "Promoting Innovation through the Development of Creativity and Imagination".

 


 W poszukiwaniu inspiracji - wizyta w Anglii

Koordynator, Iwona Ośka

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3