SPORT
Mikołajkowy Turniej klas IV-VI w piłce siatkowej Drukuj
Wpisany przez Rafał Błocian   
piątek, 08 grudnia 2017 07:44

Read more IMG 4991W dniach 4-5 grudnia 2017 w hali sportowej SP 1 Międzyzdroje odbyły się Mikołajkowe Turnieje Klas IV-VI w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt w poszczególnych klasach osiągnięto następujące rezultaty:

Klasy IV:

1. miejsce – IV a

2. miejsce – IV d

3. miejsce – IV b

4. miejsce – IV c

Najlepszą zawodniczą została – Julia Bartkiewicz IV d

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Drukuj
Wpisany przez Rafał Błocian   
piątek, 24 listopada 2017 08:42

Read moreW dniu 22 listopada 2017 r. w hali sportowej w Dziwnowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Halowej Mini Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach tych bardzo dobrze spisała się drużyna reprezentująca naszą szkołę, zdobywając w stawce ośmiu zespołów II miejsce (nie przegrywając żadnego meczu).

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Chłopców Drukuj
Wpisany przez K.Kowalczyk-Błocian   
środa, 22 listopada 2017 11:57

pilkaDnia 21 listopada 2017r. odbyły się w Kamieniu Pomorskim Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Chłopców. Reprezentacja szkoły zdobyła wicemistrzostwo powiatu. W turnieju brało udział 10 zespołów. Drużyna zagrała w składzie: Bursa Dominik(bramka),Skierski Oskar, Herodziński Artur, Jarząbek Patryk, Skorupka Szymon, Wandachowicz Michał, Gaworski Miłosz, Musialski Kacper, Piorun Bartosz, Osowicki Wiktor, Deja Aleksander. Opiekun grupy: Leszek Nyrkowski. GRATULUJEMY!

Leszek Nyrkowski

 
4 zwycięstwa w tenisie stołowym! Drukuj
Wpisany przez Rafał Błocian   
czwartek, 26 października 2017 16:51

W dniu 23.10.2017 r. na hali sportowej przy SP 1 w Międzyzdrojach odbył się drużynowy szkolny turniej w tenisie stołowym na szczeblu powiatowym.  W turnieju uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsca w czterech kategoriach.

- w kategorii dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Dzieci  do VI klasy zwyciężyły uczennice w składzie : Amelia Świątkiewicz, Julia Bartkiewicz, Oliwia Osińska,

- w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Dzieci do VI klasy zwyciężyli uczniowie w składzie: Michał Wandachowicz, Paweł Cieślik,

- w kategorii dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zwyciężyły uczennice w składzie: Anna Buca, Aurelia Burza, Laura Kober,

- w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zwyciężyli uczniowie w składzie: Oskar Rochowicz, Oliwer Michalski, Janusz Perucki.

Uczniowie wywalczyli awans do kolejnego szczebla rozgrywek. Gratulacje!

Sylwia Wandachowicz

 
Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne Drukuj
Wpisany przez Rafał Błocian   
poniedziałek, 23 października 2017 07:46

Read moreUczniowie naszej Szkoły zakończyli jesienną rywalizację w Międzyzdrojskich Czwartkach Lekkoatletycznych, które były rozgrywane na stadionie Miejskim w Międzyzdrojach. Ostatnie zawody odbyły się 19 października, w których wystartowało 29 uczniów pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Zdzisława Piątkowskiego, Leszka Nyrkowskiego oraz Pawła Nogali. Nasza Szkoła w klasyfikacji szkół zajmuje III miejsce z dorobkiem 2871 pkt. Więcej informacji, zdjęć oraz wyniki można znaleźć na stronie internetowej organizatora w zakładce Czwartki Lekkoatletyczne www.uks.jupe24.pl. Kolejne zawody odbędą się dopiero w kwietniu 2018 r., na które już teraz  serdecznie zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów biegania. Z naszej szkoły najlepiej zaprezentowali się:

Oliwia Cicholińska – 60m-10,35 (II miejsce)

Hanna Wołkow – 60m-10,39 (III miejsce)

Hanna Szymańska – 60m-8,91 (I miejsce)

 

 

Więcej…
 
Szkolna Liga Biegowa - podsumowanie Drukuj
Wpisany przez Rafał Błocian   
środa, 11 października 2017 09:50

SLB20171 SLB20172

W dniu 9 października odbył się ostatni bieg Szkolnej Ligi Biegowej podczas którego zostali udekorowani najlepsi biegacze. Organizatorami byli Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach oraz UKS „Chrobry” Międzyzdroje. Szkolna Liga Biegowa to cykl trzech biegów przełajowych na dystansie ok. 850m. Podczas całego cyklu dzieci zbierały punkty za poszczególne miejsca zdobyte w biegach. W kategorii dziewcząt bardzo dobrze spisała się Hanna Szymańska, która ustanowiła rekord trasy klas piątych wynikiem 3:24. W kategorii chłopców dobrze zaprezentował się Szymon Kozłowski uczeń klasy czwartej, który również ustanowił rekord klas czwartych wynikiem 3:13 . Podsumowując w trzech biegach Szkolnej Ligi Biegowej wystartowało 29 uczniów.

PEŁNE WYNIKI

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12