Mini Piłka Nożna Dziewcząt Drukuj
Wpisany przez Rafał Błocian
piątek, 20 kwietnia 2018 06:40

minipiłka2018W dniu 18 kwietnia 2018 r. na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim , odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. W stawce sześciu drużyn nasze dziewczęta okazały się zdecydowanie najlepsze, gdyż, na pięć rozegranych spotkań (grano systemem każdy z każdym) osiągnęły trzy zwycięstwa i dwa remisy zdobywając 1 miejsce i awans do rozgrywek regionalnych. Warto dodać, że w całych rozgrywkach drużyna naszej Szkoły nie straciła żadnej bramki! Uczennice wystąpiły w następującym składzie:

1. Budysz Dominika Vb

2. Kujda-Rogowska Amelia Vb

3. Janiszewska Karolina Vb

4. Romańska Karolina Vb

5. Świątkiewicz Amelia Vb

6. Jadanowska Julia Vc

7. Jaśkiewicz Gabriela Vc

8. Kalemba Weronika Vc

9. Kania Paula Vc

10. Kądziołka Julia Vc

11. Szymańska Hanna Vc

12. Kastrau Nadia VIa

13. Kazaniecka Natalia VIa

14. Sienkiewicz Karolina VIa

15. Witek Oliwia VIa

Opiekun zespołu: Zdzisław Piątkowski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:

Zdzisław Piątkowski

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE Drukuj
wtorek, 17 kwietnia 2018 19:08

Dnia 10.04.2018r. odbyły się w Wapnicy Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły zdobyły wicemistrzostwo. Skład dziewcząt: Wołkow Hania, Wołkow Marta, Rutkowska Marysia, Krzemińżniak Julia, Kujda-Rabowska Amelia, Kalemba Weronika, Szymańska Hania, Kastrau Nadia. Cłopcy: Kozłowski Szymon, Opejda Bartek, Szulgo Aleksander, Soiński Piotr, Kólikowski Daniel, Jarząbek Patryk, Skierski Oskar, Dymarski Dawid.

GRATULUJEMY!!

Opiekunowie: Zdzisław Piątkowski i Leszek Nyrkowski.

przelaje2przelaje2

BIEGI PRZEŁAJOWE Drukuj
czwartek, 12 kwietnia 2018 20:06

09.04.02W dniu 10.04.2018 r. odbyły się w Wapnicy Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018.

Drużyna dziewcząt: Sara Cisowska, Andżelika Piorun, Wiktoria Kalemba, Oliwia Dzikowska zajęła I miejsce w kategorii drużynowej dziewcząt. Indywidualnie Sara Cisowska zdobyła medal srebrny.

Drużyna chłopców stratowała w składzie: Marcel Paluch, Norbert Gałda, Kryspin Przygodzki, Maciej Medowski, Kamil Dwornik.

GRATULUJEMY SUKCESU !!!                                                                                                                     Opiekun grupy Paweł Nogala09.04

MISTRZOSTWA POWIATU KAMIEŃSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ DZIEWCZĄT Drukuj
poniedziałek, 19 marca 2018 07:34

paweł1W dniu 15.03.2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt w Ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku 2017/2018. Nasze reprezentantki zdobyły wicemistrzostwo w składzie: Andżelika Piorun, Agata Kornicka, Jessica Chomań, Matylda Włóka, Sara Cisowska, Patrycja Żur, Weronika Kujda.

Brawo !!!

Opiekun grupy Paweł Nogala

MISTRZOSTWA REGIONU B MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW Drukuj
poniedziałek, 19 marca 2018 07:23

ln1Dnia 13.03.2018r. w Świnoujściu odbyły się  Mistrzostwa Regionu B Mini Piłki Siatkowej Chłopców. Reprezentacja wywalczyła 3miejsce na ponad 100 szkół w regionie. Chłopcy zagrali w składzie: Bursa Dominik, Jarząbek Patryk, Musialski Kacper, Ligęza Bartek, Małolepszy Dawid, Skierski Oskar, Skorupka Szymon, Wandachowicz Michał, Zakrzewski Łukasz, Zieliński Marcel.

GRATULUJEMY!

Opiekun grupy-Leszek Nyrkowski.

ln2

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Koszykowej Drukuj