DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Została ona zorganizowana przez uczniów klasy I B ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach pod kierunkiem Pani Ewy Sobolewskiej-Kaśkosz, która jest wychowawcą klasy. Dzieci przygotowały wspaniały występ artystyczny ze śpiewem, muzyką i tańcem. Wyrazili swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom. Od nich właśnie otrzymują wiele ciepła i dobra, za które serdecznie dziękują. Wszyscy uczniowie wręczyli także przygotowane laurki z życzeniami. Najmłodsi z przejęciem prezentowali także swoje umiejętności wokalne i taneczne, porywając babcie do wspólnej zabawy. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Nie zabrakło owoców i ciast domowego wypieku. Szczęśliwe twarze Babć i Dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Szymon Głod

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach