Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kadra

Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1

w Międzyzdrojach

w roku szkolnym 2019/2020

 

Iwona Banachowicz - dyrektor szkoły

Beata Hołyńskawicedyrektor

 

1. Aleksandra Andraszewicz-Lewandowska - logopeda, biblioteka

2. Małgorzata Bagrowska - język niemiecki

3. Iwona Banachowicz- język polski

4. Anna Bednarczyk-Szczuraszek - biologia

5. Elżbieta Bombala - matematyka, edukacja wczesnoszkolna

6. Bogusława Bursa - język polski

7. Mirosław Bursa - pedagog, edukacja dla bezpieczeństwa

8. Paweł Czapkin - informatyka

9. Urszula Dymitruk - chemia, fizyka

10. Dorota Dzikowska - język polski

11. Piotr Frysiak - wychowawca świetlicy, muzyka

12. Beata Hołyńska- wychowawca świetlicy

13. Ewelina Jung - wychowawca świetlicy, rewalidacja

14. Milena Karpowicz - język angielski

15.  Katarzyna Kowalczyk-Błocian - język polski

16. Agnieszka Lewandowska - religia, wychowanie do życia w rodzinie, plastyka, technika

17. Anna Mackiewicz - plastyka, reedukacja

18. Sławomir Mazur - matematyka

19. Edyta Mittelstadt - edukacja wczesnoszkolna

20. Kornelia Musolf - religia

21. Jolanta Muth - przyroda, matematyka, biblioteka

22.  Aneta Nogala - język angielski

23. Leszek Nyrkowski - wychowanie fizyczne

24. Małgorzata Olejniczak - edukacja wczesnoszkolna

25. Iwona Ośka - język angielski

26. Zdzisław Piątkowski - wychowanie fizyczne

27.  Edyta Polakowska - język angielski, geografia

28. Alina Poskart - historia, wiedza o społeczeństwie

29. Agnieszka Rudnicka-Kot - kierownik świetlicy

30. Elżbieta Rupniewska - pedagog, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe

31. Dorota Sielewicz - historia

32. Anna Sobierajska -  chór

33. Ewa Sobolewska-Kaśkosz - język polski, edukacja wczesnoszkolna

34.  Aurelia Stepaniuk - wychowawca świetlicy

35. Izabela Suchłabowicz -  biblioteka

36. Anna Suzin - religia, reedukacja

37.  Iwona Szczawińska -  edukacja wczesnoszkolna,  nauczanie indywidualne

38. Renata Szrok - edukacja wczesnoszkolna

39. Barbara Szymańska - edukacja wczesnoszkolna

40. Tomasz Tylutki - religia

41. Jacek Wandachowicz - wychowanie fizyczne

42. Sylwia Wandachowicz - rewalidacja, nauczanie indywidualne

43. Ewa Żabińska - edukacja wczesnoszkolna 

 

Data dodania: 2020-02-14 01:35:35
Data edycji: 2020-09-03 11:16:20
Ilość wyświetleń: 877

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Całe życie jest szkołą"

Jan Amos KomeńsKi
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button