Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kadra

Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1

w Międzyzdrojach

w roku szkolnym 2019/2020

 

Iwona Banachowicz - dyrektor szkoły

Beata Hołyńskawicedyrektor

 

1. Aleksandra Andraszewicz-Lewandowska - logopeda, biblioteka

2. Małgorzata Bagrowska - język niemiecki

3. Iwona Banachowicz- język polski

4. Anna Bednarczyk-Szczuraszek - biologia

5. Elżbieta Bombala - matematyka, edukacja wczesnoszkolna

6. Bogusława Bursa - język polski

7. Mirosław Bursa - pedagog, edukacja dla bezpieczeństwa

8. Urszula Dymitruk - chemia, fizyka

9. Piotr Frysiak - wychowawca świetlicy

10. Beata Hołyńska- wychowawca świetlicy

11. Ewelina Jung - wychowawca świetlicy, rewalidacja

12.  Katarzyna Kowalczyk-Błocian - język polski

13. Anna Krupa - matematyka

14. Agnieszka Lewandowska - religia, wychowanie do życia w rodzinie, plastyka, technika

15. Anna Mackiewicz - plastyka, reedukacja

16.Anna Marszał - edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna

17. Sławomir Mazur - matematyka

18. Edyta Mittelstadt - edukacja wczesnoszkolna

19. Kornelia Musolf - religia

20. Jolanta Muth - przyroda, matematyka, biblioteka

21.  Aneta Nogala - język angielski

22. Paweł Nogala - wychowanie fizyczne

23. Leszek Nyrkowski - wychowanie fizyczne

24. Małgorzata Olejniczak - edukacja wczesnoszkolna

25. Iwona Ośka - język angielski

26. Zdzisław Piątkowski - wychowanie fizyczne

27.  Teresa Pietrasik - nauczanie indywidualne

28.  Edyta Polakowska - język angielski, geografia

29. Alina Poskart - historia, wiedza o społeczeństwie

30. Agnieszka Rudnicka-Kot - kierownik świetlicy

31. Elżbieta Rupniewska - pedagog, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe

32. Dorota Sielewicz - historia

33. Anna Sobierajska - muzyka

34. Ewa Sobolewska-Kaśkosz - język polski, edukacja wczesnoszkolna

35. Krzysztof Sołtys - informatyka

36.  Aurelia Stepaniuk - wychowawca świetlicy

37. Izabela Suchłabowicz - terapeuta, biblioteka

38. Anna Suzin - religia, reedukacja

39.  Iwona Szczawińska -  edukacja wczesnoszkolna,  nauczanie indywidualne

40. Renata Szrok - edukacja wczesnoszkolna

41. Barbara Szymańska - edukacja wczesnoszkolna

42. Tomasz Tylutki - religia

43. Jacek Wandachowicz - wychowanie fizyczne

44. Sylwia Wandachowicz - rewalidacja, nauczanie indywidualne

45.Wojciech Wytyk - zajęcia techniczne, informatyka

46. Ewa Żabińska - edukacja wczesnoszkolna 

47. Monika Kasprzyk-Kłosowska - język polski

Data dodania: 2020-02-14 01:35:35
Data edycji: 2020-03-01 20:58:28
Ilość wyświetleń: 149

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Całe życie jest szkołą"

Jan Amos KomeńsKi
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button