Dzień dobry,

Szczęść Boże Kochani, mam nadzieję, że dobrze wykorzystujecie ten czas w domu :)

przesyłam informacje i lekcje do odrobienia na czas nieobecności usprawiedliwionej w szkole.

Proszę uzupełnić w ćwiczeniach tematy 33 i 34 oraz zapoznać się z nimi w podręczniku oraz uzupełnić brakujące, z różnych powodów nie uzupełnione ćwieczenia do tematu 33 i 34 (bo niektórzy mają sporo do nadrobienia). Proszę też nauczyć się na pamięć 5 warunków dobrej spowiedzi, bo teraz to mamy w tematach katechezy.

Ponadto proszę w ramach przygotowania do I Komunii św. nauczyć się na pamięć modlitw, które nam jeszcze zostały i uzupełnić braki w Domowniczku. Niech to będzie wspólna praca dzieci i rodziców, którzy są zawsze pierwszymi katechetami dla swoich pociech.

Wspieram Was duchowo w modlitwie :) bądźcie dzielni, Opatrzność Boża czuwa nad nami :)

Cytat dla Was: "Tak się módl, jakby wszystko zależało od Boga i tak pracuj, jakby wszystko zależało od ciebie". – św. Ignacy Loyola

ks. Tomek

Data dodania: 2020-03-18 11:38:53