Religia 20-21.05

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał!

Mam miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej, więc dziś na początku katechezy odmówcie modlitwę: Zdrowaś Maryjo w intencji rodziny.

temat: Dlaczego Jan Paweł II został świętym? - 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II.

W poniedziałek 18 maja świętowaliśmy 100 - lecie urodzin wielkiego Polaka i Papieża św. Jana Pawła II. Przybliżymy sobie trochę jego postać.

Prezentacja o Janie Pawle II z zadaniem oraz quizem:

zadanie: proszę uzupełnić dalszy ciąg domowniczka, oraz zdać kolejne modlitwy (mam nadzieję, że juz wszystkie) u swoich rodziców.

Ps. W niedzielę 24 maja po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla przedstawicieli rodziców z klas III w sprawie I komunii św. Czy przygotowujemy uroczystość w czerwcu: proponowane terminy 11, 14, 21 czerwca lub wrzesień: 13, 20, 27? Proszę przemyśleć.

dużo sił i zdrowia. Bóg Was kocha i czuwa nad nami :) Pamiętam o Was w modlitwie.

Od Niedzieli 17 maja w naszym kościele może już uczestniczyć w każdej Mszy św. 65 osób. Także zapraszamy do wspólnej modlitwy.

ks.Tomek

Data dodania: 2020-05-20 12:30:59