SUKCES PODCZAS ETAPU POWIATOWEGO MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

7 marca udaliśmy się do Kamieńskiego Domu Kultury, aby zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie. Podczas tegorocznego etapu powiatowego Małego Konkursu Recytatorskiego naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Martyna Paluch z klasy 3A, Aniela Gładka-Nowicka z klasy 4A oraz Patryk Jeziorny z klasy 6B. Uczestników oceniała komisja w składzie: Pani Mirosława Malinowska-Papuga - Dyrektor Biblioteki w Kamieniu Pomorskim, Pan Daniel Michalak - pracownik Biblioteki w Kamieniu Pomorskim oraz reprezentantka Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz Teatru Kana - Pani Paulina Rudź.

Z przyjemnością informujemy, że Martynka Paluch zdobyła wyróżnienie, natomiast Patryk Jeziorny zajął pierwsze miejsce i będzie reprezentował nasz powiat podczas finału, który odbędzie się na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Data dodania: 2020-03-19 11:16:49
Data edycji: 2020-03-19 11:29:38