UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia.            1 września uczniowie pożegnali wakacje i z optymistycznym nastawieniem oraz ogromnym zapałem do pracy powitali nowy rok szkolny. Cała społeczność szkolna z radością czekała na ten dzień, bo przecież ostatnie lekcje w szkole odbyły się w lutym, ale najwięcej emocji towarzyszyło uczniom i rodzicom klas pierwszych, gdyż tradycyjnie podczas rozpoczęcia nastąpiło uroczyste pasowanie na ucznia.

Ten rok szkolny będzie z pewnością nieco inny, ponieważ szczególnie musimy zadbać o nasze zdrowie oraz przestrzegać zasad bezpieczeństwa wprowadzonych w naszej szkole w związku z panującą pandemią, a ponadto z każdym dniem będziemy obserwować jak pięknieje budynek naszej szkoły, gdyż trwa długo wyczekiwana termomodernizacja.

Dbajmy o siebie i cieszmy się chwilami spędzonymi w szkole!

Niech to będzie wspaniały rok!

Data dodania: 2020-09-03 18:15:54
Data edycji: 2020-09-03 18:21:32