ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZE Z ELEMENTAMI EDUKACYJNYMI

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami edukacyjnymi dla uczniów klas I-III  Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach będą organizowane od 2 czerwca dla dzieci, których rodzice w czasie trwania pandemii pracują zawodowo i nie mają możliwości w zadeklarowanych godzinach pogodzenia pracy z opieką nad dzieckiem.

Osoby, które chcą skorzystać z organizowanych w naszej szkole zajęć opiekuńczych dla dzieci, PROSZĘ o przesłanie takiej informacji do mnie do 25.05.2020 poprzez e dziennik.

Następnie proszę przesłać drogą elektroniczną na adres: ibanachowicz@onet.eu

wypełniony WNIOSEK/oświadczenie O PRZYJĘCIE DZIECKA na zajęcia opiekuńcze. Wzór WNIOSKU zamieszczony jest poniżej.

Wnioski przyjmowane będą od 20.05.2020 r.

O zakwalifikowaniu dziecka na zajęcia opiekuńcze rodzic zostanie powiadomiony drogą mailową. Oryginał wypełnionego WNIOSKU rodzic zakwalifikowanego dziecka zobowiązany jest dostarczyć do szkoły w pierwszym dniu pobytu dziecka na zajęciach.

Proszę o zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa zamieszczoną na stronie SP1 .

Pozdrawiam!

Iwona  Banachowicz