ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, dziś 26 czerwca, ostatni dzień roku szkolnego 2020/2021, który jest zwieńczeniem roku nauki, nietypowego roku, bo dużą jego część dzieci nie chodziły do szkoły, a proces nauczania miał charakter zdalny.

Zakończenie też jest inne. Z względu na epidemię, nie możemy spotkać się wszyscy w szkole na uroczystym apelu. Tradycyjne zakończenie odbędzie się z udziałem uczniów klas ósmych, ich rodziców i zaproszonych gości. Pozostałych uczniów pożegnam na wakacje w formie „zdalnej”☺.

Na naszej stronie poniżej znajduje się link do zakończenia on line, za pośrednictwem którego łączymy się – Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele.

Zamieszczone są obrazy ilustrujące, co robiliśmy w tym roku oraz przedstawienie i występy przygotowane przez uczniów  w formule zdalnej. Mimo, że nie spotykaliśmy się w szkole, to cały czas pracowaliśmy, najlepiej jak się w tych trudnych warunkach udało. Za zrozumienie, współpracę i wszelkie objawy życzliwości dziękuję w imieniu nauczycieli SP1 i własnym.

Zapraszam do obejrzenia, życzę zdrowych, radosnych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia w szkole 1 września!

Będzie dobrze, serdecznie pozdrawiam.

Iwona Banachowicz

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

PRZEDSTAWIENIE UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH "POPOŁUDNIE W HELLADZIE"

NIECH KAŻDY Z WAS ZNAJDZIE SWOJE SZCZĘŚCIE - FILMIK UCZENNICY KLAS ÓSMYCH