ZDALNE NAUCZANIE OD 9 LISTOPADA

Dziś rząd podjął decyzję o kolejnych obostrzeniach związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym kraju.

Od 9 listopada 2020 (poniedziałek) wprowadzone zostaje zdalne nauczanie (w domu poprzez internet) dla uczniów klas I-III do 29 listopada 2020 r.

Od 9 listopada 2020 zostanie przedłużone zdalne nauczanie dla klas IV-VIII do 29 listopada 2020 r., z możliwością przedłużenia.

Wszyscy uczniowie będą mieć lekcje on line poprzez platformę G Suite.

Informuję, że w przypadku braków sprzętowych, szkoła oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu (tablet) na czas nauki w systemie zdalnym na zasadzie umowy użyczenia.

Do wszystkich rodziców skierowane zostały informacje poprzez e dziennik. Proszę o zapoznanie się z nimi.

Zapewniam, że dla nas wszystkich, Rodziców i Nauczycieli, jest to bardzo trudny czas. Współpraca i wzajemne zrozumienie pozwolą nam go przetrwać bez negatywnych emocji. Mamy wspólny cel – zdrowie i efektywna edukacja dzieci☺

Iwona Banachowicz, dyrektor SP1

Data dodania: 2020-11-05 09:36:09