Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BEZPIECZNA EDUKACJA W SP1

BEZPIECZNA EDUKACJA W SP1

Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzyzdrojach otrzymała wsparcie w ramach projektu „Pomorze Zachodnie – bezpieczna edukacja”. Dostarczone do szkoły środki i wyposażenie znaczącą wpłyną na podniesienie bezpieczeństwa pracy i nauki. Będą stanowić wyposażenie pomieszczeń szkolnych, pozwolą na utrzymanie należytego stanu higienicznego sal lekcyjnych.

Środki ochrony osobistej, sprzęt i środki do utrzymania czystości i dezynfekcji obejmują: przyłbice, maseczki, fartuchy ochronne, rękawiczki jednorazowe, parownice, lampy wirusobójcze i bakteriobójcze, odkurzacze piorące, płyny do dezynfekcji powierzchni i przestrzeni gastronomicznych, pojemniki na mydło i ręczniki, termometry bezdotykowe. 

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działania 7.7 Wdrożenie programów wczesnego wykrywania wad rozwojowych i rehabilitacji dzieci z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością oraz przedsięwzięć związanych z walką i zapobieganiem COVID-19 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 - 2020.

Data dodania: 2020-11-20 18:35:51
Data edycji: 2020-11-30 17:54:47
Ilość wyświetleń: 301

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Całe życie jest szkołą"

Jan Amos KomeńsKi
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej