j. angielski, logowanie instaling

Dzień dobry,

W związku z sytuacją , w której obecnie jesteśmy bardzo proszę aby zalogować dziecko na stronie Insta.Ling (służy ona do nauki słówek z j.angielskiego i jest dostosowana do wieku ucznia).

Słówka pochodzą z naszego podręcznika , z aktualnego rozdziału. Ja mam wgląd jak pracują uczniowie, ile słówek i w jakim stopniu opanowali. Przy każdym słówku jest opcja włączenia wymowy. To bardzo efektywny sposób nauki, pod warunkiem, że jest systematyczny, dlatego sesje należy wykonywać 5 dni w tygodniu ( jeśli ktoś chce może codziennie).

System sam wystawia oceny co tydzień, biorąc pod uwagę głównie systematyczność, które będę uwzględniać.

Jak się zalogować: wystarczy jakiekolwiek urządzenie z dostępem do Internetu. Wpisujemy w wyszukiwarce Insta.Ling , wchodzimy na stronę, szukamy Zaloguj się i wpisujemy w okienka Login i Hasło, które przesłałam każdemu indywidualnie poprzez e-dziennik /uwagi.

Proszę nie logować dziecka poprzez konto Rodzic. Państwo sami mogą się tam zalogować, aby sprawdzać postępy, ale po uprzednim zalogowaniu dziecka.

Aneta Nogala

Data dodania: 2020-03-31 11:59:01