KONKURS FOTOGRAFICZNY W RAMACH PROJEKTU

Trzecioklasiści z naszej szkoły już 3 rok biorą udział w projekcie przyrodniczym "Bliżej przyrody" we współpracy z Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej i Wolińskim Parkiem Narodowym. Celem tego projektu jest przede wszystkim budowanie u uczniów świadomości na temat pozytywnego wpływu przyrody w życiu każdego człowieka, którą zdobywają poprzez działania przyrodnicze. W tym roku szkolnym w ramach projektu został ogłoszony konkurs fotograficzny. Uczniowie wykonywali zdjęcia owadom, które mogli zaobserwować na roślinach miododajnych uprawianych w ogródku szkolnym, bądź we własnych ogródkach przydomowych. W konkursie wzięło udział aż 70 fotografii, które na korytarzu szkolnym utworzyły barwną galerię. Na zdjęcia głosowali wszyscy uczniowie klas 1-3. Laureatami zostali:Zuzanna Głod z klasy 3c - l miejsce, Oliwer Zygmunt z 3a - ll miejsce, Konstancja Muzykiewicz z 3b - lll miejsce. Wyróżnienie otrzymali - klasa 3a: Nadia Agatowska, Olga Herodzińska, Mateusz Jeziorny, Damian Kałużny, Oskar Mędry, Hanna Mierzejewska, Martyna Paluch, Wiktor Wysocki; z klasy3b: Faustyna Kmera, Amelia Le Quang, Natalia Piela; z klasy 3c: Krzysztof Żyła. Gratulacje! Nagrodzone zdjęcia znalazły się w kalendarzu przyrodniczym na 2020 rok. Każda klasa w prezencie otrzymała taki kalendarz.
Koordynatorzy projektu:
Anna Marszał, Edyta Mittelstadt, Ewa Żabińska