PODRĘCZNIKI DO RELIGII W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Podręczniki do religii- rok szkolny 2022-2023

Klasa I szkoła podstawowa- „Pan Bóg jest naszym Ojcem”( dwie części), red. ks. dr Paweł Płaczek, Wyd. Św. Wojciech.

Klasa II szkoła podstawowa-„Chcemy poznać Pana Jezusa” ( dwie części), red. ks. dr Paweł Płaczek, Wyd. Św. Wojciech.

Klasa III szkoła podstawowa- „Pan Jezus nas karmi” (dwie części), red. ks. dr Paweł Płaczek, Wyd. Św. Wojciech.

Klasa IV szkoła podstawowa- “Miejsca pełna BOGActw” podręcznik i ćwiczenia, ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek, Wyd. Jedność.

Klasa V szkoła podstawowa- „Bóg szuka człowieka” (dwie części), red.: s. Beata Zawiślak, ks. dr Marcin Wojtasik, Wyd. Św. Wojciech.

Klasa VI szkoła podstawowa- „Jezus nas zbawia”(dwie części), red.: s. Beata Zawiślak, ks. dr Marcin Wojtasik, Wyd. Św. Wojciech.

Klasa VII szkoła podstawowa- „Bóg wskazuje nam drogę” (dwie części), red.: s. Beata Zawiślak, ks. dr Marcin Wojtasik, Wyd. Św. Wojciech.

Klasa VIII szkoła podstawowa- “Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”, ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E.Parszewska, Wyd. Jedność.

Data dodania: 2020-06-14 21:11:51
Data edycji: 2022-06-29 20:32:47