FERIE ZIMOWE 2021 PÓLKOLONIE

W tym roku ferie zimowe rozpoczynają się od razu po przerwie świątecznej, czyli 4 stycznia 2021 i trwają do 17 stycznia 2021.

Jest rozważana organizacja półkolonii w naszej szkole dla uczniów gminy. Decyzja o organizacji oraz koszty są uzależnione od liczby uczestników.

Informacje o półkoloniach zostały przekazane wszystkim rodzicom poprzez e dziennik na Państwa osobiste adresy mailowe.

Proszę o informację, czy jesteście Państwo zainteresowani taką formą opieki podczas ferii? Jeśli tak, proszę jak najszybciej przesłać odpowiedź drogą mailową poprzez e dziennik lub zadzwonić do szkoły.

Program półkolonii obejmuje opiekę nad dziećmi od 7:00 do 15:00 (po indywidualnych ustaleniach do 15:30), spacery, gry i zabawy ruchowe w hali, uczestnictwo w zajęciach MDK, konkursy, projekcje filmów, wycieczki po terenie miasta i okolic. Wszystkie aktywności są uzależnione od aktualnych wytycznych MEN i GIS dotyczących organizacji zajęć dla dzieci w czasie pandemii.

Wyżywienie: śniadanie, II śniadanie (owoc/ ciastko/ drożdżówka), obiad dwudaniowy, podwieczorek (owoc).

Pozdrawiam i czekam na Państwa zgłoszenia do 22 grudnia.

Iwona Banachowicz, dyr. SP1

Data dodania: 2020-12-17 09:31:15