Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KONKURS HISTORYCZNY W RAMACH „PIKNIKU U BOLESŁAWA”

KONKURS HISTORYCZNY W RAMACH „PIKNIKU U BOLESŁAWA”

9 lutego podczas godzin wychowawczych wszyscy chętni uczniowie klas starszych będą mogli się zmierzyć w pojedynku online niczym średniowieczni wojowie…

 

Wszystkich uczniów klas IV-VIII zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie historycznym sprawdzającym wiedzę na temat czasów od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego, ale przede wszystkim dziejów patrona naszej szkoły – Bolesława Chrobrego. Pytania ułożyły pani Alina Poskart oraz pani Dorota Sielewicz.

 

Rywalizować będziecie indywidualnie oraz klasowo, dlatego zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału, ponieważ każdy uczeń, który prześle formularz konkursowy otrzyma dodatkowe 5 punktów, a po przeliczeniu wszystkich punktów na osobę, może się to okazać decydujące.

 

Atrakcyjne nagrody zakupiono ze środków Budżetu Obywatelskiego 2020, a nagrodzone zostaną 3 najlepsze osoby oraz 3 najlepsze klasy!

 

Wystarczy przyjąć zaproszenie do classroomu – KONKURS HISTORYCZNY „PIKNIK U BOLESŁAWA” z nazwą swojej klasy i 9 lutego o 10:50 wypełnić test składający się z 50 pytań, który koniecznie trzeba oddać do 11:10.

 

Dodatkowe informacje znajdziecie w poniższym regulaminie. W razie pytań piszcie na e-mail katarzyna.kowalczyk-blocian@gmail.com. 

Data dodania: 2021-01-30 22:59:05
Data edycji: 2021-02-05 18:00:00
Ilość wyświetleń: 397

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Całe życie jest szkołą"

Jan Amos KomeńsKi
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej