PASOWANIE CZYTELNIKÓW KLAS I

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła" ( W.Szymborska )

W dniu dzisiejszym w naszej bibliotece szkolnej było niezwykle gwarno, wesoło i ciekawie. To za sprawą uczniów klas pierwszych, którzy oficjalnie weszli do grona naszej czytelniczej społeczności. Uczniowie poznali podstawowe funkcje biblioteki, zasady w niej panujące, rozwiązywali zadania czytelnicze i odpowiadali na zagadki. Był też czas na gimnastykę przy muzyce ( w rytm piosenki "Głowa, ramiona, kolana, pięty..." ). To wprawiło wszystkich w wesoły nastrój i wywołało radosne uśmiechy na buziach. A kiedy nadeszła właściwa chwila, uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, po którym mogli wypożyczyć wybraną książeczkę. Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał niespodziankę od bibliotekarzy.
Dziękujemy i zapraszamy do regularnych odwiedzin.
Data dodania: 2021-12-15 14:38:24
Data edycji: 2021-12-15 14:42:06