Czcionka:

A+A-

Kontrast:

XXIII JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

XXIII JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Tegoroczne zawody zostały otwarte o godzinie 11:00 przez Panią Beatę Hołyńską– Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach.

Następnie Pani Dyrektor powitała zaproszonych Gości, zawodników, kibiców oraz organizatorów ( Szkoła Podstawowa nr 1, Rada Rodziców SP 1 ) oraz darczyńców imprezy (główny sponsor- Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach, Urząd Gminy Międzyzdroje, Międzynarodowy Dom Kultury).  

Zawody po nowo wytyczonych trasach Wolińskiego Parku Narodowego rozpoczęli najmłodsi. W Biegu Malucha wystartowały dzieci do szóstego roku życia.  Każdy uczestnik otrzymał medal ufundowany przez  Ośrodek Pomocy Społecznej i dyplom oraz napój i nagrodę dzięki życzliwości  MDK w Międzyzdrojach. Następne w kolejności to: Bieg Szkół Podstawowych, Bieg Szkół Ponadpodstawowych, Bieg Open i Bieg Rodzinny. Dla najlepszych zawodników OPS w Międzyzdrojach ufundował puchary oraz nagrody rzeczowe, a dla pierwszych 10 zawodników na mecie- pamiątkowe worki sportowe.

Po ceremonii dekoracji, odbyło się losowanie nagród dla rodzin z gminy Międzyzdroje biorących udział w Biegu Rodzin. Wśród niespodzianek ufundowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w   był roweru miejski oraz torby sportowe z gadżetami.

Dzięki wsparciu Rady Rodziców i rodziców uczniów naszej szkoły można było posilić się grochówką i skosztować pysznych ciast. Uczestnicy nie opierali się tym smakowitościom  i szczodrze obdarowali Samorząd Uczniowski datkami na jego funkcjonowanie. 

Dziękujemy ludziom dobrej woli w przeprowadzeniu imprezy. Wśród nich: Henryk Nogala, Patrycja Żur, Błażej Karasiewicz, Nikodem Tymiński.

Impreza przebiegła bezpiecznie dzięki Ratownikom Medycznym oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyzdrojach.  Dziękujemy, że byliście z nami!

                                                                                                                 Ze sportowym pozdrowieniem

                              Paweł Nogala

Data dodania: 2021-10-12 11:55:16
Data edycji: 2021-10-12 11:55:27
Ilość wyświetleń: 78

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Całe życie jest szkołą"

Jan Amos KomeńsKi
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej