W Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach z okazji Dnia Kobiet wszystkich uczniów i nauczycieli zaproszono  do MDK-u na inscenizację pt. „Bo  z dziewczynami ...”  Całe przedsięwzięcie prowadzili uczniowie Brajan Koźlak – Szumiejko i Bartosz Sobczak. Zebranych przywitała piosenką, jak zawsze czarując pięknym śpiewem, Nadia Kastrau. Potem głos zabrały mali artyści  z klas: II b i III. Zaprezentowali wierszyki i życzenia, a Aniela Gładka - Nowicka pytała wszystkich piosenką Danuty Rinn „Kto, ma tyle wdzięku co ja?”. Z kolei aktorzy z koła teatralnego „Magia” przypomnieli zebranym widzom fragment mitologii z wesela Tetydy i Peleusa. Ach, te boginie walczące o jabłko z napisem „Dla najpiękniejszej” … Całość zakończył „Free Styler” w wykonaniu Klaudii Nowak, Oliwii Wilczyńskiej, Marcela Palucha, Brajana Koźlaka - Szumiejko i gościa specjalnego – pani Eli Mazurek. I to on właśnie wzbudził największe owacje! Wszystkiego najlepszego drogie Panie!

E.S.- K.