Tradycyjnie dzień przed zakończeniem roku szkolnego spotkaliśmy się, aby nagrodzić uczniów za różne osiągnięcia. Świadectwa zostaną wręczone 19 czerwca, a dziś przyznano nagrody za:

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „The Big Challange”

Level 1

Filip Juraszczyk                                                                       Natalia Łukaszczuk                        

Jakub Chabinka                                                                        Wojciech Szumlewski

Patryk Różycki                                                                         Igor Mazur

Maria Rutkowska                                                                      Oliwia Skocz

Michał Znajdek                                                                         Dominik Kawa

Level 2

Michał Wandachowicz                                                               Paula Kania

Bartosz Sobczak                                                                      Amelia Kujda-Rogowska

Dominik Bursa                                                                          Hanna Szymańska

Karolina Janiszewska                                                                Bartosz Piorun

Tomasz Pender                                                                         Alex Szach

Weronika Kalemba                                                                    Amelia Świątkiewicz

Julia Kądziołka                                                                         Julia Jadanowska

Marcel Napierała                                                                      Gabrysia Jaśkiewicz

Level 3

Szymon Skorupka                                                                      Nadia Kastrau

Artur Herodziński                                                                     Paweł Znajdek

Maximilian Gembała                                                                   Eryk Głod

Kacper Sobierajski

Level 4

Natalia Kozaczuk

Kinga Rębek

 

DZIAŁALNOŚĆ W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM KL. I-III

Hania Tereszczyk

Antonina Sidoruk

Aniela Gładka-Nowicka

 

DZIAŁALNOŚĆ W KOLE TEATRALNYM „MAGIA” (nagrody ufundowane przez MDK)

Karolina Janiszewska                                                                 Wiktoria Kalemba

Julia Kądziołka                                                                          Adrian Kos

Maria Koźbiał                                                                            Jan Koźbiał

Brajan Koźlak-Szumiejko                                                            Wiktoria Mondzelewska

Wiktoria Piotrowicz                                                                   Kinga Rębek

Anastazja Roszczyk                                                                   Bartosz Sobczak

Hanna Szymańska                                                                       Oliwia Wesołowska

Amelia Świątkiewicz                                                                   Zuzanna Zaniewska

Oliwia Zaniewska                                                                        Dominika Domitrz

 

KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Adrian Halemba                                                                          Michał Muth

Maja Duszyńska                                                                          Hanna Wołkow

Filip Juraszczyk                                                                           

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Oliwia Cicholińska                                                                      Weronika Ilczenko

Maria Rutkowska                                                                        Wołkow Marta

Dominika Budysz                                                                        Amelia Kujda-Rogowska

Karolina Romańska                                                                      Amelia Świątkiewicz

Weronika Kalemba                                                                      Paula Kania

Hanna Szymańska                                                                       Michał Wandachowicz

Dominik Bursa                                                                             Dawid Małolepszy

Bartosz Opejda                                                                           Bartosz Piorun

Tomasz Pender                                                                            Aurelia Burza

Martyna Moskot                                                                         Nadia Kastrau

Alesja Litwin                                                                               Marcel Paluch

Norbert Gałda

 

UDZIAŁ W PROGRAMIE TRZYMAJ FORMĘ

Amelia Kujda-Rogowska

Michał Wandachowicz

Najlepszą klasą biorącą udział w wyżej wymienionym programie została kl. 6b.