Na przełomie września i października była rozgrywana Szkolna Liga Biegowa dla uczniów SP 1 Międzyzdroje. Organizatorami biegów byli Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach. Szkolna Liga Biegowa to cykl trzech biegów przełajowych na dystansie ok. 850m. Podczas całego cyklu dzieci zbierały punkty za poszczególne miejsca zdobyte w biegach. Najlepsi uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Podsumowując w trzech biegach Szkolnej Ligi Biegowej wystartowało 53 uczniów, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz wolontariuszy za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Zawody dofinansowane z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Zwycięzcy Poszczególnych kategorii

dziewczęta: