W dniu 21-go maja 2019 na stadionie miejskim w Wolinie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w drużynowym trójboju lekkoatletycznym roczników 2008 i młodszych oraz drużynowym czwórboju lekkoatletycznym roczników 2006 i 2007, w ramach Igrzysk Dzieci. 
   W zawodach znakomicie spisały się uczennice naszej szkoły zdecydowanie wygrywając zarówno w jednej jak i w drugiej kategorii wiekowej i uzyskując awans do finału wojewódzkiego.
   W trójboju lekkoatletycznym reprezentację stanowiły: Cicholińska Oliwia IV c, Ilczenko Weronika IV c, Wołkow Hania IV c i Roszczyk Anastazja V b. Najlepiej spisała się Cicholińska Oliwia, która zdobyła medale w każdej z trzech rozegranych konkurencji, tj. biegu na 60 metrów, rzucie piłeczką palantową i skoku w dal.
   W czwórboju lekkoatletycznym natomiast, nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kujda-Rogowska Amelia VI b, Szymańska Hania VI c, Kryczało Weronika VI a, Litwin Alesja VII b, Rutkowska Marysia V a i Wołkow Marta V a.
   W tej dyscyplinie najlepszymi naszymi zawodniczkami okazały się Kujda-Rogowska Amelia i Szymańska Hania, które z kolei w każdej z czterech przeprowadzonych konkurencji zdobyły najcenniejsze medale.
   Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
 
 
                                                                                                                                                                  Zdzisław Piątkowski