Zakręcony Dzień Chłopaka w kl.6a Drukuj
Wpisany przez Administrator   
piątek, 29 września 2017 17:09

20170926 121418Obchody święta naszych wspaniałych chłopców odbyły się w bardzo wesoły i dynamiczny sposób.

Przywitanie i życzenia w rytmie rapu, parodie, łowienie jabłek, salon fryzur kreatywnych, zabawa z krzesłami. Chłopcy zostali obdarowani własnoręcznie zrobionymi krawatami z tytułami mistera. A do tego pyszne galaretki, babeczki i szarlotka. Nasi chłopcy ochoczo podjęli wyzwania i włączyli się do zabawy. Dziewczynki stanęły na wysokości zadania, wspaniale się przygotowały. To był udany Dzień Chłopaka!

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu słodkości.A.L.

20170926 11501220170926 120047

20170926 120504

 
Wycieczka kl 6a i 6b Drukuj
Wpisany przez A.L.   
czwartek, 28 września 2017 18:37

  Read more  Dnia 27.09.17 gościliśmy w Komendzie Straży Pożarnej i Komendzie Policji w Świnoujściu.

 

Czekało na nas wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Zapoznaliśmy się ze specyfiką – często niebezpiecznej-  pracy służb mundurowych. Panowie strażacy poświęcili nam dużo czasu, ciekawie opowiadali, pokazywali specjalistyczny sprzęt. Zwiedziliśmy komendę – garaże z autami, sprzętem i strojami strażackimi, siłownię, centrum dowodzenia  oraz zerknęliśmy na sypialnie strażaków. Specjalnie dla nas odbyła się symulacja  alarmu. Strażacy wykonali ześlizg na rurze, szybko się ubrali i wyjechali autami na sygnale. Strażak ma tylko 1 min. na ubranie się w czasie alarmu!

 

Więcej…
 
XX JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE W MIĘDZYZDROJACH - 30.09.2017 r. Drukuj
Wpisany przez Rafał Błocian   
środa, 20 września 2017 16:02

PlakatjesienneSmall

Regulamin

Program minutowy

 
Szkolna Liga Biegowa - jesień 2017 Drukuj
Wpisany przez Rafał Błocian   
wtorek, 12 września 2017 10:49

SLB plakat

REGULAMIN

 
Aktualny plan lekcji Drukuj
Wpisany przez Administrator   
sobota, 09 września 2017 00:00

Ostateczna wersja planu lekcji umieszczona na stronie obowiązuje od 12.09 (wtorek)

Pod każdą tabelą jest data jej utworzenia. Powinno być napisane wygenerowano 11.09.2017. Jeżeli jest wygenerowano 8.09.2017 nalezy odświeżyć stronę naciskając F5 lub jeśli nie pomoże skrót: Ctrl+F5 (Chrome, Firefox), Shift+F5  -  Internet Explorer 

 

 
Opis projektu Drukuj
Wpisany przez Iwona   
piątek, 08 września 2017 20:55

Mind and Body – A healthier tomorrow/Ciało i Dusza – Zdrowsze jutro

Czas trwania: 24 miesiące

Zdobyte środki: 30 810,00 Euro

Kraje partnerskie:

Wielka Brytania, Worcester – koordynator; Wielka Brytania, Hereford; Turcja, Bursa-Mudanya; Hiszpania, Toledo; Polska, Międzyzdroje; Portugalia, Lizbona; Włochy, Palermo

Opis projektu:

Głównymi celami projektu jest podniesienie profilu i świadomości na temat zarówno zdrowia psychicznego, jak i fizycznego jako celu całego życia: poprzez kształcenie dzieci od wczesnych lat i poprzez dorosłość. Zdolność do podejmowania zdrowych wyborów i decyzji w obliczu trudnych sytuacji w coraz bardziej wymagającym społeczeństwie jest ważna zarówno dla jednostki, jak i dla całego społeczeństwa. Oprócz dobra uczniów, pojawia się więcej badań podkreślających znaczenie dobrego samopoczucia nauczycieli. Przypadki niepokoju, stresu i wypalania zawodowego stale wzrastają, a uświadomienie nauczycielom, w jaki sposób radzić sobie ze stresem i przeciwdziałać wypaleniu, ma kluczowe znaczenie dla przyszłości edukacji. Jak przedstawiono we wcześniejszej części wniosku, badania przeprowadzone przez Zjednoczone Królestwo, Hiszpanię i Turcję, a także dowody pochodzące z innych krajów uczestniczących, wskazują na rosnącą epidemię problemów zdrowotnych u dzieci, w związku z czym rozwiązywanie tych problemów i tworzenie strategii mających na celu poradzenie sobie z nimi jest podstawowym zagadnieniem projektu. Poprzez zrozumienie i zbadanie, w jaki sposób ludzie w różnych krajach radzą sobie z tymi kwestiami, można w razie potrzeby zbadać i przyjąć najlepsze praktyki w celu zapewnienia i poprawienia stałego rozwoju jednostek. Poprzez wymianę i porównanie stylu życia i dostępnych danych, pozwoli to dzieciom i dorosłym na porównanie ich informacji, dając praktyczne zastosowanie umiejętności zdobytych i zawartych w programie nauczania, zapewniając dodatkową korzyść i motywację nadając naszym działaniom określony cel. Fakt, że nauczyciele będą mieli okazję podzielić się swoją wiedzą w skali międzynarodowej przyczyni się do podniesienia metod nauczania i kompetencji, również dzięki wykorzystaniu nowych technologii do monitorowania postępów i komunikowania tych pomysłów z klasą, szkołą, społecznością lokalną  i uczestnikami projektu. Możliwości spotkania nauczycieli i uczniów ze szkół partnerskich w rzeczywistości zapewniają wymierny cel i motywację dla wszystkich; w pewien sposób odświeżając personel, dodając entuzjazmu i zapału. Umożliwienie uczniom i nauczycielom zaobserwowania i doświadczenia, jak żyją ludzie w innych krajach rozszerza horyzonty i sposób postrzegania również własnego życia: poznanie nowych smaków, zapachów, uczuć, widoków, dzielenie się i osobisty kontakt z innymi ludźmi są niezastąpione.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 79