Zdrowe Śniadanie - Ostatnia edycja w tym roku szkolnym Drukuj
Wpisany przez Iwona   
wtorek, 12 czerwca 2018 19:35

IMG-20180608-WA0006 Właśnie zakończyła się ostatnia edycja akcji Zdrowe Śniadanie w ramach projektu Erasmus+ „Mind and Body – A Healthier Tomorrow”. Uczniowie, którym udało się uzbierać 10 naklejek otrzymali zestaw do gry w badmintona. Gratulujemy i mamy nadzieję, że również latem nikt nie zapomni o zdrowym odżywianiu się!

P. A. Andraszewicz-Lewandowska i p. I. Suchłabowicz zapraszają do wzięcia udziału w akcji w przyszłym roku szkolnym!

Koordynator, Iwona Ośka

 
NOC BIBLIOTEK Drukuj
Wpisany przez K.Kowalczyk-Błocian   
wtorek, 12 czerwca 2018 19:15

noc29 czerwca 2018 roku w bibliotece szkolnej przy ulicy Kolejowej odbyło się spotkanie w ramach obchodów "Nocy bibliotek" zorganizowane przez Panią Monikę Kielar, Małgorzatę Bagrowską i Dorotę Dzikowską. Hasło tegorocznej akcji: "Rzeczpospoczyta". Podczas spotkania zebrani nauczyciele i uczniowie czytali fragmenty ulubionych książek polskich autorów. Kolejnym punktem spotkania była praca w grupach prowadzona pod czujnym okiem jury (pań: M.Kielar, M.Bagrowskiej, D.Dzikowskiej i B.Kołodziejak). Uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania z wiedzy o swojej bibliotece, jak również odnaleźć w budynku szkoły ukryte litery tworzące hasło tegorocznej akcji: "Rzeczpospoczyta". Kolejnym zadaniem było rozwiązanie krzyżówki również z hasłem przewodnim tegorocznej akcji. Ostatnim punktem spotkania było narysowanie (wymyślonej lub przeczytanej) okładki książki. Spotkanie przebiegało w miłej, czytelniczej atmosferze, przy słodkim poczęstunku ufundowanym przez Radę Rodziców.

Monika Kielar

noc1noc3noc4noc5noc6

 
Warsztaty ceramiczne - podsumowanie. Drukuj
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 czerwca 2018 16:21

warsztatypodsumowanieOd października 2017r. odbywały się w naszej szkole w budynku na ul. Kolejowej, a później w bibliotece na ul. Leśnej Warsztaty ceramiczne. Skierowane były zarówno do uczniów jak i osób dorosłych. Jednak największą grupę oczywiście stanowiły dzieci. I jak same mówią, na warsztatach można było poznać strukturę gliny, jej właściwości, wykazać się pomysłowością i kreatywnością. A nade wszystko, ogromną cierpliwością.

W trakcie zajęć powstawały wspaniałe dekoracje i upominki dla najbliższych. To była okazja do wyjątkowej integracji, odkrywania swoich umiejętności, pasji i doskonalenia współpracy, dokładności i kreatywności. To był wspaniały czas!!!  ZDJĘCIA

Zapraszamy już w nowym roku szkolnym!

 

A.Andraszewicz-Lewandowska i I.Suchłabowicz

 
Noc Bibliotek 2018 RzeczpospoCzyta Drukuj
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 czerwca 2018 16:17

nocbibliotek2018Pod takim hasłem w naszej bibliotece szkolnej odbywały się przez cały poprzedzający Noc Bibliotek ( 09.06.2018r.,) tydzień, różnorodne zajęcia dla uczniów.

Było czytanie, malowanie kolorowanek i ilustracji do ulubionych bajek, a także Quiz i krzyżówka literacka, a dla wytrawnych czytelników i krytyków odbywała się projekcja filmu (adaptacja lektury)..." Magiczne drzewo - Czerwone krzesło", a następnie dyskusja nt. "DoWolności interpretacji literatury".

Zapraszamy za rok!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 155