XXI Jesienne Biegi Przełajowe w Międzyzdrojach 2018 Drukuj
Wpisany przez Administrator   
sobota, 06 października 2018 19:01

Zdjęcia z biegów GALERIA1   GALERIA2


Wyniki biegów znajdują się online tutaj:


biegi2018Tegoroczne zawody zostały otwarte o godzinie 11:00 przez Iwonę Banachowicz – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach.

W swoim wystąpieniu Pani dyr. Banachowicz podkreśliła, że Jesienne Biegi Przełajowe w Międzyzdrojach to efekt pracy i zaangażowania Pani Tamary Starachowskiej, wieloletniej dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach, oraz nauczycieli tej Szkoły.

Następnie głos oddała prowadzącemu XXI Jesienne Biegi Przełajowe – Panu Adamowi Jakubowskiemu, który powitał zaproszonych Gości oraz zaprezentował organizatorów (Urząd Gminy Międzyzdroje, Ośrodek Pomocy Społecznej, Szkoła Podstawowa nr 1, Rada Rodziców SP 1 ) i darczyńców imprezy (Ośrodek Pomocy Społecznej, Urząd Gminy Międzyzdroje, Pan Jan Magda, Restauracja Dolce Vita).

Zawody rozpoczęli najmłodsi, czyli w Biegu Malucha wystartowały dzieci do szóstego roku życia. Drugim był Bieg Niepełnosprawnych, a następne w kolejności to: Bieg Niepełnosprawnych, Bieg Szkół Podstawowych, Bieg Pracowników Oświaty, Bieg Szkół Gimnazjalnych, Bieg Szkół Ponadgimnazjalnych, Bieg Open i Bieg Na Wysokich Obcasach.

W trakcie zawodów, Rada Rodziców zapraszała na smaczną grochówkę wszystkich, którzy dziś chcieli spędzić dzień w sportowej atmosferze przy pięknej, słonecznej pogodzie. Dziękujemy też Rodzicom uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali słodki poczęstunek i ufundowali nagrody rzeczowe dla najmłodszych uczestników. Każda klasa przygotowała blachę domowego ciasta , uczestnicy imprezy nie opierali się tym smakowitościom i szczodrze obdarowali Samorząd Uczniowski datkami na jego funkcjonowanie.

Impreza przebiegła bezpiecznie dzięki Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyzdrojach. Spędziliśmy aktywny i miły dzień.


 
KONKURSY PRZEDMIOTOWE Drukuj
Wpisany przez K.Kowalczyk-Błocian   
czwartek, 04 października 2018 18:33

konprzedNa stronie Kuratorium Oświaty w Szczecinie ukazały się wiadomości dotyczące konkursów przedmiotowych. Zainteresowani uczniowie i rodzice znajdą wszystkie niezbędne informacje pod poniższym linkiem.

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 
SPRZĄTANIE ŚWIATA Drukuj
Wpisany przez K.Kowalczyk-Błocian   
środa, 03 października 2018 18:33

Jak często przechodzimy obok śmieci udając, że ich nie widzimy?sprz1

2 października 2018 roku uczniowie pod opieką wychowawców przyłączyli się do akcji „Sprzątanie Świata”. Wszyscy ruszyli z ochotą, aby posprzątać teren wokół szkoły. Pokazaliśmy, że czujemy się odpowiedzialni za naszą wspólną przestrzeń i tego dnia żaden śmieć nie został pominięty, ale niestety okazuje się, że bardzo zanieczyszczamy okolice. Na tak pięknym terenie otaczającym naszą szkołę znaleźliśmy najróżniejsze rzeczy, np. telewizor czy stół, które z pewnością nie powinny się tam znaleźć. Dziś zrobiliśmy coś dobrego dla nas wszystkich, bo niewielkie zmiany powodują wielkie pozytywne konsekwencje. 

sprz2sprz3sprz4sprz5sprz6sprz7

 
XXI Jesienne Biegi Przełajowe Drukuj
Wpisany przez Rafał Błocian   
poniedziałek, 01 października 2018 17:51

Gim plakat 2018Dnia 06 października (sobota) 2018 roku odbędą się XXI Jesienne Biegi Przełajowe organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Międzyzdrojach.   Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie. Otwarcie zawodów , jak co roku, odbędzie się na boisku przy budynku Gimnazjum na ulicy Kolejowej 33 o godzinie 11.00.

            W programie biegi według kategorii wiekowych, bieg malucha , bieg na wysokich obcasach, bieg niepełnosprawnych, bieg open, nordic walking.

REGULAMIN         PROGRAM

                                                                       Ze sportowym pozdrowieniem 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 162