WOŚP w naszej szkole też gra!

11 i 12 stycznia 2024r. - tuż przed feriami - w naszej szkole została zorganizowana loteria na rzecz WOŚP.

Loterię zorganizowały Samorządy Uczniowskie klas 1-3 i 4-8.                                                  Już od początku stycznia uczniowie przynosili fanty: książki, maskotki, zabawki, gry , długopisy, kredki itp., które następnie były losowane.

Wszystkie losy zostały sprzedane, a "nowe" nabytki sprawiły dzieciom wielką radość.

Całkowity dochód z loterii zostanie przekazany na konto WOŚP. Cieszymy się, że i my wspólnie mogliśmy dołożyć z serca płynącą "cegiełkę" do tak wspaniałej akcji.

Organizatorzy dziękują wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom za pomoc w zorganizowaniu loterii.
Data dodania: 2024-01-28 15:48:02
Data edycji: 2024-01-28 15:56:36