Pierwsze spotkanie: Dublin Drukuj
Wpisany przez Iwona   
niedziela, 01 października 2017 20:09

IMG-20170922-WA0000 22 września 2017 roku, w Dublinie i Rathcoole, odbyło się pierwsze spotkanie w związku z rozpoczęciem realizacji projektu Erasmus + Hei! – Hello European Islands! – Our STEAMM Journey Across Europe. W spotkaniu uczestniczyło po dwóch nauczycieli z każdej ze szkół partnerskich. Z naszej szkoły pojechały p. Małgorzata Bagrowska i Iwona Ośka. W trakcie wizyty miałyśmy okazję zobaczyć szkołę w Rathcoole, poznać partnerów z drugiej irlandzkiej szkoły, z Francji, z Włoch i z Cypru.

IMG 7436IMG 7439IMG 7442IMG 7455

Podczas wielogodzinnego spotkania omówione zostały szczegóły dalszej współpracy oraz przydzielone zadania. Sformułowana została również ankieta, która zostanie w listopadzie przeprowadzona wśród uczniów, nauczycieli i rodziców z każdej ze szkół partnerskich.

IMG 7472IMG 7488IMG 7523IMG 7575

Szkoła z Francji przygotowała logo projektu, którego powiększona wersja wkrótce zawiśnie na korytarzu w każdej szkole partnerskiej i którego kolejne elementy otrzymamy wraz z postępem realizacji działań projektowych. Pierwszy wagon pełnowymiarowego pociągu STEAMM niedługo pojawi się nad tablicą informacyjną poświęconą projektowi.

logo STEAMM

Koordynator, Iwona Ośka