Mistrzostwa Powiatu Kamień Pomorski w Sztafetowych Biegach Przełajowych Drukuj
Wpisany przez K.Kowalczyk-Błocian
sobota, 07 października 2017 18:13

IMG 4309gim

Dnia 03.10.2017 r. odbyły się w Dziwnowie Mistrzostwa Powiatu Kamień Pomorski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej zdobyła wicemistrzostwo powiatu w kategorii dziewcząt i chłopców.

Skład dziewcząt: Rutkowska Marysia,Wołkow Marta, Krzemińźniak Julia, Strugała Weronika, Kujda-Rogowska Amelia, Jaśkiewicz Gabriela, Kalemba Weronika, Szymańska Hania, Kastrau Nadia, Falba Amelia, Niemyjska Karolina. Opiekun grupy Zdzisław Piątkowski.

Skład chłopców: Daniel Królikowski, Artur Herodziński, Patryk Jarząbek, Dawid Małolepszy, Oskar Skierski, Szymon Kozłowski, Natan Makiełkowski, Maciej Zagrodzki, Bartek Piorun, Wandachowicz Michał. Opiekun grupy Leszek Nyrkowski.

II miejsce dziewcząt i III chłopców wybiegali uczniowie w ramach Gimnazjady 2017/2018.

W Dziwnowie na linii startu stanęli następujący zawodnicy:

• dziewczęta – Sara Cisowska, Wiktoria Kalemba, Aleksandra Litwiniuk, Oliwia Dzikowska, Patrycja Żur, Marta Karwan, Wiktoria Małkińska, Wiktoria Sokół, Aurelia Burza, Rozalia Wożniak, Andżelika Piorun (opiekun Paweł Nogala) ;

• chłopcy – Oliwier  Rudnicki, Marcel Paluch, Norbert Gałda, Kryspin Przygodzki, Maciek Medowski, Michał Morański, Dawid Sowa, Jan Grzywaczewski,    Janusz Perucki, Mikołaj Kamiński, Filip Batycki ( opiekun Jacek Wandachowicz ).

GRATULUJEMY!

Leszek Nyrkowski i Paweł Nogala